• Nowy

Złota zawieszka z wężem ekskluzywna pr.585

4 043,00 zł
Brutto Produkt na zamówienie.
3600000026

Złota zawieszka z wężem ekskluzywna pr.585 to biżuteria dla zdecydowanych kobiet. Wąż jest symbolem bogactwa, mądrości i szczęścia. A w tej zawieszce ze złota jest pięknie przedstawiony. Pełznący wąż ozdobiony jest modnymi cyrkoniami barwionymi na czarno, a pozostałą część tej dużej zawieszki zdobią białe lśniące cyrkonie. Zawieszka ze złota i cyrkonii została bardzo starannie wykonana.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Twoja przesyłka będzie zabezpieczona przed kradzieżą oraz zaplombowana

 

Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia

 

Masz 30 dni na zwrot zakupionego towaru bez podawania przyczyny

Złota zawieszka z wężem ekskluzywna pr.585 – prezent dla kobiety lekarza

Wąż jest symbolem lekarzy, może więc warto podarować tę wyjątkową zawieszkę córce czy młodej  żonie kończącej medycynę. W Starożytnej Grecji wierzono, że wąż potrafi uzdrawiać chorych i jest istotą pełną mądrości. Amulet w kształcie węża wspomaga w rozwoju osobistym i zawodowym, a przed młodą lekarką jest jeszcze wiele wyzwań i nauki. 

Złota zawieszka z wężem ekskluzywna pr.585 dla wyjątkowej kobiety

Duża ekskluzywna złota zawieszka z wężem to biżuteria mająca wyjątkowo odważny design. Bo trudno o bardziej kontrowersyjny symbol – wąż z jednej strony jest symbolem bogactwa, mądrości, ale ma również tą złą stronę. W Starym Testamencie był symbolem zła i ciemnych mocy, a Słowacki przedstawił go jako zagrożenie porządku kosmicznego. Dlatego tylko wyjątkowa kobieta, świadoma swojego silnego charakteru chętnie założy tak  piękną ekskluzywną złotą zawieszkę z wężem. Jednak zawieszka ma tak hipnotyzującą moc, że niewiele pań się jej oprze.

Opis

Typ
Zawieszka
Materiał
Złoto (próba 585)
Waga
10,050g
Kamień
Cyrkonia
Szerokość
2,40 cm
Wysokość
4,60 cm

Produkt znajduje się w kategoriach:

Złoto
Złote Zawieszki
Na święta
Dla Żony

Zobacz także