Kolczyki Ślubne

Kolczyki ślubne

to zbiór wyselekcjonowanych dodatków ślubnych o wysokiej jakości wykonania, zaprojektowane wedle obowiązujących trendów mody. Nasze kolczyki ślubne łączą w sobie styl i elegancję. Jest to biżuteryjny must have każdej Panny Młodej chcącej zaskoczyć swoich gości na uroczystości swoim blaskiem. W tym ważnym dniu zadbaj by Twoje uszy zdobiło coś wyjątkowego.

Aktywne filtry

Kolczyki ślubne dodadzą blasku każdej Pannie Młodej!

Piękne kompozycje z cyrkoniami, niecodzienne kształty, blask kamieni i elegancja w dniu ślubu sprawią, że będziesz świadoma posiadania najpiękniejszej biżuterii ślubnej. Szeroki wybór wzorów kolczyków na ślub pozwoli Ci wybrać idealny model do Twojej sukni ślubnej. Niezależnie od długości posiadanego uczesania możesz wybrać długie bądź krótkie ślubne kolczyki. Taką biżuterię możesz wzbogacić również o pierścionek, bransoletkę czy naszyjnik. Taki komplet ślubnej biżuterii będzie idealnym dopełnieniem twojej stylizacji. Dzięki kolczykom dla Panny Młodej ze sklepu internetowego z biżuterią KINGY ten dzień zapamiętasz jako najpiękniejszy w życiu.

Cyrkonie czy perły - jakie kolczyki wybrać do ślubu?

Cyrkonia to najdoskonalsza imitacja diamentu, przepięknie załamuje i odbija światło, a przy tym cyrkonie są zdecydowanie tańsze, dlatego możemy mieć przepiękną, okazałą biżuterię. Kolczyki ślubne z cyrkoniami swoim blaskiem rozświetlą twarz i rozjaśnią całą suknię. Wszystkie kolczyki ślubne są bardzo starannie wykonane, mają urozmaicone kształty i każda pani dobierze dla siebie idealny kształt do dekoltu sukni ślubnej.

Kolczyki z perłami cieszą się coraz większym powodzeniem. Już w Starożytności perły były symbolem miłości i więzów małżeńskich. A jeśli mają przynieść łzy, to tylko łzy szczęścia. Kolczyki ślubne z perłami nadają klasy i wyjątkowości. Wiele młodych kobiet wybiera biżuterię z pereł w towarzystwie cyrkonii. Takie właśnie kolczyki ślubne z pereł i cyrkonii znajdziesz w sklepie z biżuterią Kingy.pl.

Każde z tych kolczyków możemy ponownie wykorzystać do eleganckiej kreacji wieczorowej, idąc na bal sylwestrowy czy na kolejne wesele w rodzinie.