Pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe

Klasyczne oraz nowoczesne – pozwalające podkreślić wyraziście charakter każdej kobiety, a także spełnić jej marzenia. Pierścionki zaręczynowe w ofercie naszego sklepu internetowego urzekają wdziękiem i kunsztem wykonania. Proponujemy modele pierścionków zaręczynowych ze złota, srebra i białego złota, a także bardzo efektowne egzemplarze w unikalny sposób łączące te kruszce. Koncentrują uwagę na sobie dzięki efektownemu wyeksponowaniu brylantów. Szlachetne kamienie cudownie podkreślają wyjątkowy charakter biżuterii.

Aktywne filtry

Proponujemy pierścionki zaręczynowe o intrygującej formie. Elegancko osadzony kamień, w starannie wykonanej oprawie. Biżuteria wykonana jest w zgodzie z aktualnymi trendami, ale też widać w kształcie i formie nawiązanie do tradycyjnych rozwiązań. Na stronach, dotyczących kolejnych propozycji produktów, zamieszczone zostały szczegółowe informacje dotyczące czystości, barwy i masy diamentu, a także próby kruszcu. Dostępne modele z brylantami i diamentami.

Czy masz zamiar w najbliższym czasie się oświadczyć?

Przed Tobą trudny wybór, ale nasz sklep z biżuterią Kingy.pl służy Ci pomocą. Pierścionek zaręczynowy jest noszony przez całe życie, dlatego tak ważne jest, by wybrać odpowiedni wzór i rozmiar. Z myślą o Tobie opracowaliśmy na naszym blogu artykuł JAK ZMIERZYĆ ROZMIAR PIERŚCIONKA LUB OBRĄCZKI, który ułatwi Ci rozwiązanie problemu rozmiaru. W zależności od tego jak cenny klejnot chcesz podarować swojej ukochanej mamy przepiękne złote pierścionki w dużym przedziale cenowym. Może to być pojedynczy większy brylant lub brylant otoczony wianuszkiem drobniejszych brylancików. Złoty pierścionek zaręczynowy to najważniejszy pierścionek z życiu kobiety, dlatego tak starannie należy go wybierać.

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Pierwszą rzeczą na jaką należy zwrócić uwagę, to kolor biżuterii, który przyszła narzeczona nosi na co dzień. Jeśli jest to biżuteria srebrna lub z białego złota najlepszym wyborem będzie pierścionek z białego złota. Dla pani noszącej złoto należy kupić pierścionek z żółtego złota. Doskonale sprawdzi się również pierścionek z żółtego i białego złota. Najbardziej klasyczny i lubiany pierścionek zaręczynowy, to delikatny prosty pierścionek z brylantem. Jeśli Twoja wybranka lubi okazałą biżuterię, można wybrać pierścionek bardziej bogaty, w większym brylantem lub ozdobiony kilkoma brylantami.