MOTYLE Kolekcja Monarchy

MOTYLE Kolekcja Monarchy

Kolekcja Monarchy to połączenie pięknej i dostojnej królewskiej biżuterii z nowoczesnym lekkimi kształtami. Ręcznie robiona biżuteria z tej kolekcji sprawia, że każda pani poczuje się w niej wyjątkowo i bardzo kobieco. Bo w głębi duszy każda kobieta ma chęć bycia księżniczką, a ta prawdziwie królewska kolekcja, pozwoli choć czasem poczuć się jak prawdziwa królowa. Naszyjniki z tej kolekcji to nowoczesny rodzaj kolii, efektownie zdobiące kobiecy dekolt. Kolekcja Monarchy to szeroki wybór kolczyków, bransoletek i naszyjników ręcznie robionych z najwyższej jakości srebra zdobionych Kryształami Swarovskiego.

Aktywne filtry

Kolekcji Monarchy - wyjątkowy kształt i kolor kryształów Swarovskiego

Nietuzinkowe kryształy Swarovskiego Scarlet w pięknym rubinowym kolorze mają rzadko spotykany kształt migdała i piękny nieregularny szlif, który powoduje przepiękne załamanie światła i wyjątkowy blask. Rubinowy kolor kryształów jednoznacznie kojarzy się dawną królewską biżuterią bogato zdobioną kamieniami szlachetnymi, dlatego mimo nowoczesnych kształtów taka biżuteria doda nam blasku i doskonale podkreśli wyjątkowość noszącej ją pani. W kształcie migdała jest również Kryształ Swarovskiego Blue Shade o wyjątkowym załamaniu i odbiciu światła. W tej kolekcji używane są również Kryształy Swarovskiego Peridot Scarabeus Green mieniące się wyjątkowymi kolorami w odcieniach zieleni, fioletu, różu i złota. Ta wyjątkowa gra kolorów nie pozwoli przejść koło takiej biżuterii obojętnie. W tej kolekcji po raz pierwszy użyto nieoszlifowanego diamentu do wykonania niespotykanej dotąd biżuterii. Wszystkie te piękne kamienie zostały oprawione w surowe formy ze srebra w kolorze antycznego srebra, grafitowego blasku lub królewskiego złota

Kolekcja Monarchy pracowni Motyle

Kolekcja Monarchy, która swoją premierę miała w 2018 roku jest przeznaczona dla pewnych siebie kobiet, lubiących wyróżniać się z tłumu i być na bieżąco z modą w świecie biżuterii. Autorska ręcznie wykonana biżuteria, to luksusowa ozdoba, która zachwyca wyjątkowym wyglądem i blaskiem.