MOTYLE Kolekcja Skin to Skin

MOTYLE Kolekcja Skin to Skin

Kolekcja Skin to Skin czyli skóra do skóry to wyjątkowe naszyjniki, bransoletki, broszki i pierścionki z najwyższej jakości srebra z odciśniętymi liniami papilarnymi i fragmentami skóry, ozdobione Kryształami Swarovskiego o wyjątkowych kolorach.

Aktywne filtry

Kolekcja Skin to Skin Wyjątkowe Kryształy Swarovskiego zaprojektowane przez Jeana Paula Gaultiera

Wybitny francuski projektant mody Jean Paul Gaultier zaprojektował, dla firmy Swarovski wyjątkowe kryształy, wyjątkowe w swej barwie i kształcie. I takie właśnie kryształy zostały użyte w Kolekcji Skin to Skin. Kryształ Swarovskiego Scarabeus Green mieniący się kolorami starego złota i zieleni, przechodzące w tęczowe odcienie niebieskiego i fioletu ma wyjątkowy ostry i nieregularny szlif, powodujący niesamowitą grę kolorów na tej niesamowitej biżuterii. Jean Paul Gaultier zaprojektował również Kryształ Swarovskiego o nazwie Volcano, który dzięki swojemu nieregularnemu kształtowi i ostro poprowadzonym cięciom wygląda jak zrobiony zrobiony w technice 3D. Część ścianek kryształu została zmatowiona, co powoduje cudowne załamanie światła i tak nieprawdopodobną grę kolorów, że trudno od takiej biżuterii oderwać oczy. Pełna gama barw w zależności od kąta patrzenia to odcienie pomarańczowe, chabrowe, fioletowe, czerwone, różowe i żółte, co daje hipnotyzujący efekt i trudno takiej biżuterii nie zauważyć.

Inny sposób noszenia pierścionków z kolekcji Skin to Skin

Pierścionki z Kolekcji Skin to Skin to niezamknięta srebrna obrączka z odciśniętym fragmentem skóry, co pozwala na doskonałe dostosowanie pierścionka do rozmiaru palca. Kryształ Volcano jest tak umiejscowiony, że zachodzi na sąsiedni palec, co daje niesamowity efekt i przez to wzbudza uwagę. Pozwala też nosić go na dwa sposoby i w ten sposób odwracając pierścionek mamy możliwość zmienienia wyglądu dłoni i powoduje atrakcyjny i niepowtarzalny styl.

Cała Kolekcja Skin to Skin wykonana jest ze srebra próby 925 w kolorach: antyczne srebro, grafitowy blask i królewskie złoto dzięki czemu każda z pań ma możliwość dopasowania biżuterii do swojego indywidualnego stylu