Ślubna

Biżuteria ślubna

Dlatego nasz sklep z biżuterią ślubną online posiada wyjątkową ofertę kolczyków ślubnych oraz pierścionków zaręczynowych. Gwarantujemy, że jedna z najważniejszych chwil w Waszym życiu, może być jeszcze piękniejsza z naszymi produktami!

Aktywne filtry

Wybierz biżuterię ślubną od kingy.pl

Nasza biżuteria na ślub wykonana jest ze złota żółtego, białego lub srebra. Pierścionki zaręczynowe wysadzane są diamentami i brylantami, cyrkoniami oraz innymi kamieniami szlachetnymi. Mnóstwo ciekawych i oryginalnych wzorów, niespotykane kształty i piękne kolekcje biżuterii ślubnej. Odznaczamy się na tle konkurencji szybkimi i pewnymi terminami realizacji oraz darmową dostawą. Królestwo biżuterii KINGY to miejsce gdzie biżuteria ślubna jest pewna i najwyższej jakości.

Pierścionek zaręczynowy - u nas wybierzesz ten jedyny i najwspanialszy

Dla każdego pana wybór pierścionka zaręczynowego to nie lada wyzwanie. Z nami ten wybór jest znacznie prostszy. Zdjęcie każdego pierścionka można powiększyć do pozwoli obejrzeć najmniejsze nawet detale. Bardzo szczegółowy opis pozwoli poznać szlif brylantu, jego barwę, masę i jego czystość. W sklepie stacjonarnym rzadko mamy możliwość poznania tak istotnych wiadomości. Dodatkowo możemy zaangażować do wyboru pierścionka zaręczynowego kilka osób z rodziny czy najbliższe przyjaciółki przyszłej narzeczonej. W sklepie z biżuterią online dokonasz doskonałego wyboru.

Kolczyki ślubne, bo każda panna młoda chce błyszczeć

Dostałaś już pierścionek zaręczynowy, czas zacząć przygotowania do ślubu i wesela. Ten wyjątkowy dla każdej dziewczyny dzień powinien być najlepszy i niezapomniany. A każda panna młoda powinna wyglądać wyjątkowo. Aby pomóc Ci to osiągnąć sklep z biżuterią Kingy.pl proponuje Ci ogromny wybór kolczyków do kreacji ślubnej. Kolczyki ślubne powinny rozjaśniać całą twarz, dlatego proponujemy srebrne kolczyki z dużą ilością cyrkonii, które przepięknie odbijają i załamują światło. Współczesne dziewczyny często stawiają na klasykę i wybierają do ślubu kolczyki z perłami, gdyż perły od wieków są symbolem szczęścia i pomyślności. A jedyne łzy jakie przynoszą to łzy szczęścia.

Zakładając okazałe ekskluzywne kolczyki do sukienki z dużym dekoltem lub z górą sukienki typu gorset należy zrezygnować z naszyjnika. Same kolczyki nadadzą sukience blasku i elegancji.