Dla mężczyzn

Biżuteria dla mężczyzn

Zyskuje jednak ona bardzo szybko popularność. Mężczyźni coraz częściej sięgają po męską biżuterię dlatego postanowiliśmy, przy współpracy z naszymi projektantami, stworzyć dla nich wyjątkową kolekcję męskiej biżuterii stalowej..

Aktywne filtry

W tej kategorii będziemy umieszczać dodatki dla mężczyzn aby sprostać oczekiwaniom męskiej części fanów biżuterii. Wszystkie nasze  produkty wykonane są z najwyższej jakości produktów, starannie dobranej stali oraz zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami. Mamy ogromną  nadzieję, że każdy mężczyzna znajdzie tu dla siebie biżuterię jakiej szuka aby jeszcze lepiej podkreślić atuty stylowego mężczyzny oraz wprowadzić do swoich stylizacji powiew świeżości i elegancji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą męską biżuterią ze skóry oraz stali.

Męska biżuteria - jak nosić?

Biżuteria w modzie męskiej to do niedawna obrączka, spinki do mankietów, zegarek i zegarek kieszonkowy. Od drugiej połowy XX wieku w męskiej biżuterii pojawiły się bransoletki i kolczyki. Dobre jakościowo męskie bransoletki są świetnym pomysłem na  prezent, który chciałby podkreślić swój indywidualny charakter. Męskie bransoletki ze skóry czy męskie bransoletki ze stali szlachetnej sprawdzą się do każdego niemal ubioru od swobodnego t-shirtu czy koszuli z podwiniętymi rękawami, aż eleganckiego garnituru.

Męska biżuteria dla miłośników sportów wodnych - bransoletki z kotwicą

Dla miłośników sportów wodnych posiadamy w naszym sklepie z biżuterią Kingy.pl kolekcję męskich bransoletek z kotwicą. Te sportowe bransoletki wykonane są ze szlachetnej stali chirurgicznej i linki żeglarskiej w różnych kolorach. Taka bransoletka to wspaniały prezent - pamiątka z letnich wieczorów nad morzem czy jeziorem. Męska biżuteria a w tym męska bransoletka ze stali jest produktem doskonałym jakościowo, nie wchodzi w reakcję nawet z morską czy chlorowaną wodą, dlatego posłuży nam na wiele lat.

Dla panów chcących przełamać sztywny i oficjalny wygląd i nadanie nieco luzu do garnituru czy marynarki w naszym sklepie z biżuterią online proponujemy oryginalne bransoletki z czarnych onyksów lub lawy wulkanicznej. Te piękne bransoletki sprawdzą się również do strojów luźniejszych - do koszulki z krótkim rękawem lub do podwiniętych rękawów koszuli. Męskie bransoletki ze skóry  połączonej ze stalą szlachetną również doskonale się sprawdzą do każdego rodzaju stylizacji jako wspaniały dodatek jakim jest męska biżuteria.

Męska biżuteria jako dodatek do stylizacji

Jeśli nasz mężczyzna posiada już choćby jedną bransoletkę, każda kolejna z pewnością go zachwyci. Bo męskie stalowe bransoletki możemy łączyć - doskonale prezentują się założone kilka różnych, nawet niekoniecznie do siebie podobnych. Posiadanie kilku męskich bransoletek pozwoli wybrać odpowiednią do każdego rodzaju ubioru, dobrać w zależności od nastroju jedną bądź kilka oryginalnych męskich bransoletek.

W naszym sklepie jubilerskim online polecamy szeroki wybór męskich bransoletek z możliwością wygrawerowania niewielkich napisów. Wygrawerowanie na bransoletce daty ślubu pozwoli na to, że nasz mężczyzna nigdy nie zapomni o tej ważnej rocznicy. Możemy również wygrawerować grupę krwi właściciela bransoletki.

Męska biżuteria coraz bardziej popularna i lubiana

Męska biżuteria staje się coraz bardziej popularna, zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim, kiedy panowie noszą krótkie rękawy i wybierają ubrania mające więcej luzu. W Polsce coraz więcej panów lubi biżuterię dla mężczyzn, ale np. we Włoszech trudno spotkać mężczyznę bez ozdobionego bransoletką nadgarstka. Biżuteria męska w naszym sklepie jest wykonana bardzo starannie z najwyższej jakości materiałów, co stanowi gwarancję, że nie będą uczulała nawet największych alergików i będzie służyła przez wiele lat