Srebrne kolczyki dla dzieci

Srebrne kolczyki dla dzieci

Małe dziewczynki uwielbiają biżuterię, a zwłaszcza lubią zakładać biżuterię swoich mam, dlatego prezent w postaci srebrnych kolczyków wzbudzi ich zachwyt.

Aktywne filtry

Płyn do czyszczenia...

Płyn do czyszczenia...

32,00 zł
Ten profesjonalny płyn do czyszczenia biżuterii rewelacyjnie odczyszcza srebrną i złotą biżuterię. To płyn który sami używamy do czyszczenia...

Srebrne kolorowe kolczyki zaprojektowane specjalnie dla dzieci

W sklepie z biżuterią online posiadamy szeroki wybór srebrnych kolorowych kolczyków dla dzieci w kształcie zwierzątek, kwiatuszków i kokardek. Emaliowane delikatne kolczyki dla dzieci są wykonane z najwyższej jakości emalii i srebra w trosce zdrowie małych dziewczynek. Kolczyki zachwycają kolorami i wzorami i spodobają się każdej małej księżniczce.

Srebrne delikatne kolczyki oparte na wzorach dla dorosłych

Małe elegantki lubią naśladować swoje mamy, dlatego śmiało możemy kupić drobne kolczyki, które mogą nosić tak dorośli jak i dzieci. Niewielkie delikatnekolczyki kółeczka mają bezpieczne zapięcie i będą chętnie noszone przez dzieci.

Bezpieczne zapięcie w kolorowych kolczykach ze srebra dla dzieci

Większość kolorowych kolczyków dla dzieci jest zapinana na sztyft, który zapobiega przypadkowemu zahaczeniu i zerwaniu z ucha. Zapięcie na sztyft powoduje, że kolczyki nie zaczepiają się o ubranie czy włosy. Posiadamy również kolczyki z zapięciem typu bigiel, które są zabezpieczone przed zgubieniem.