Srebrne długie zwisające kolczyki

Długie srebrne kolczyki

Dobrze dobrane kolczyki pomogą ukryć mankamenty naszej urody, a podkreślić to co mamy najpiękniejszego. Panie posiadające okrągłą twarz mogą ją wyszczuplić zakładając długie zwisające kolczyki. Kolczyki sprawią, że twarz będzie optycznie wyszczuplona, a kształtem zbliżona do owalu. Również panie o owalnym kształcie twarzy mogą sobie pozwolić na długie srebrne kolczyki.

Aktywne filtry

Jak dobrać kolczyki do rodzaju dekoltu

Długie srebrne kolczyki najlepiej się sprawdzą do sukienek z dużym dekoltem lub sukienek z gorsetem. Długie kolczyki będą doskonale wyglądać z dekoltem typu łódka. Zakładając okazałe długie kolczyki należy zrezygnować z naszyjnika, by zachować umiar. Długie okazałe kolczyki ze srebra powinny grać rolę główną i być pięknym dodatkiem do eleganckiej stylizacji.

Długie srebrne kolczyki, jak nosić

Długie kolczyki będą doskonale wyglądać do stylizacji na wieczorne wyjście, tak na wesele czy sylwestra jak i na domówkę. Jeśli dobrze dobierzemy do wiszących kolczyków, bransoletkę z podobnym motywem, podkreślimy swój indywidualny styl i będziemy mieć dobre samopoczucie.

Zapraszamy do sklepu z biżuterią Kingy.pl do wybrania pięknych długich srebrnych kolczyków