Męskie stalowe bransoletki

Męskie stalowe bransoletki

Nowoczesne trendy są coraz bardziej otwarte na biżuterię, którą mogą nosić mężczyźni. Męskie stalowe bransoletki to obowiązkowy dodatek każdego mężczyzny, który chce wyrazić swoje niezależność, podkreślając przy tym swój elegancki i męski styl. Męskie stalowe bransoletki to biżuteria dla facetów w każdym wieku, która pasuje zarówno do luźnych jaki i bardziej oficjalnych stylizacji. W naszej kolekcji znajdziesz męskie bransoletki ze skóry ze stalowymi elementami, takimi jak kotwice, jak również różnego rodzaju koralikami z onyksu oraz hematytu. Są to dodatki, które wniosą nowoczesności, świeżość do twojego ubioru oraz wzbogacą Twój męski look. Każda męska stalowa bransoletka wykonana jest  z najwyższej jakości stali chirurgicznej odpornej na działanie warunków atmosferycznych, przez co jest bardzo praktyczna i idealna dla każdego faceta bez względu na zawód. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą kolekcją w której znajdziesz męskich stalowych bransoletek.

Aktywne filtry

W jaki sposób nosić męskie bransoletki stalowe

Męska stalowa bransoletka to możliwość noszenia biżuterii przez panów. I coraz więcej panów chętnie zakłada męską bransoletkę ze stali szlachetnej lub bransoletkę ze skóry. Jeśli mężczyzna chce troszkę przełamać sztywny oficjalny wygląd, zakładając męską bransoletkę ze stali szlachetnej doda sobie trochę luzu i swobody. Ta sama stalowa bransoletka założona do jeansów i t-shirtu lub koszuli z podwiniętymi rękawami podkreśli styl i doda dobrego samopoczucia jej właścicielowi. W stylu casualowym, łączącym ze sobą trochę elegancji z pewną swobodą i indywidualizmem możemy pozwolić sobie na noszenie męskiej bransoletki ze stali szlachetnej i skóry.

Bransoletki z kotwicą - prezent dla wodniaka

Męska stalowa bransoletka na sznurku z kotwicą , to coraz chętniej wybierany prezent kupowany nad morzem czy jeziorem. Taka bransoletka ze stali szlachetnej i linki żeglarskiej jest bardzo popularna i chętnie noszona przez żeglarzy, kajakarzy czy pływaków. Pan noszący bransoletkę ze stalową kotwicą, od razu pokazuje swoje zainteresowania. Stalowa męska bransoletka podarowana ukochanemu mężczyźnie będzie doskonałym wspomnieniem długich letnich wieczorów i romantycznych spacerów po plaży. Jeśli mężczyzna nosi już jedną bransoletkę, zachwyci się każdą kolejną, bo zawsze może założyć dwie bransoletki albo ubrać bransoletkę z kotwicą innego koloru, w zależności od ubioru lub samopoczucia.

Z czego są zrobione męskie stalowe bransoletki bransoletki

W naszym sklepie z biżuterią online Kingy.pl posiadamy szeroki wybór bransoletek dla mężczyzn, wyjątkowo starannie wykonanych, z najwyższej jakości materiałów. Męskie stalowe bransoletki cechują się tym, że nie wywołują alergii, bowiem są zrobione ze stali szlachetnej, która jest całkowicie antyalergiczna. Stal szlachetna jest twardsza od srebra, odporna na zarysowania, nie zmienia koloru, nie utlenia się i nie koroduje. Dlatego tak chętnie jest używana do produkcji biżuterii dla mężczyzn. Do produkcji biżuterii dla niego używa się również skóry naturalnej, idealnej na każdą porę roku. Kamienie szlachetne typu onyks, lawa wulkaniczna i linka żeglarska to kolejne surowce do produkcji bransoletek dla niego.

Możliwość personalizacji męska stalowa bransoletka z grawerem

Na niektórych męskich stalowych bransoletkach istnieje możliwość wygrawerowania niewielkiego napisu - imienia lub daty. Dzięki temu zwykła męska stalowa bransoletka dla niego staje się wyjątkowa i osobista i stanowi doskonałą pamiątkę na wiele lat.