MOTYLE Kolekcja Art Deco

MOTYLE Kolekcja Art Deco

Kolekcja Art Deco to połączenie nowoczesności i modnego na początku XX wieku stylu cechującego się prostą uporządkowaną, wręcz geometryczną formą, inspirowaną sztuką antyczną. Kolczyki, bransoletki i pierścionki z tej kolekcji mają duży prostokątny Kryształ Swarovskiego i dużą uporządkowaną formę.

Aktywne filtry

Srebrny naszyjnik MOTYLE...

Srebrny naszyjnik MOTYLE...

787,00 zł
Srebrny naszyjnik MOTYLE czarny rod z Kryształem Swarovskiego Volcano to fascynująca gra kolorów i formy zaklęta w pięknej damskiej biżuterii....
Srebrne kolczyki MOTYLE...

Srebrne kolczyki MOTYLE...

389,00 zł
Srebrne kolczyki MOTYLE czarny rod kryształ Swarovskiego Volcano M4448, to taki rodzaj biżuterii, który zwraca na siebie powszechną uwagę. Feeria...
Srebrne kolczyki MOTYLE antyczne srebro oksydowane z zielonymi Kryształami Swarovskiego "Ernite"

Srebrne kolczyki MOTYLE...

299,00 zł
Srebrne kolczyki MOTYLE antyczne srebro oksydowane z zielonymi Kryształami Swarovskiego "Ernite" M4469 to wyjątkowo ekskluzywna biżuteria dla...

Kolekcji Art Deco - Kobiety pokochały tę biżuterię 

Panie ceniące nowoczesny modny styl i oryginalną ręcznie robioną biżuterię uwielbiają srebrną biżuterię MOTYLE z Kolekcji Art Deco. Biżuterię wyjątkowo ekskluzywną, niezwykle starannie wykonaną, mającą niezwykle oryginalny design. Po zakupieniu jednej rzeczy z tej kolekcji, natychmiast nabieramy ochoty na zakup kolejnej, bo ta kolekcja w magiczny sposób nas wciąga.

Kryształy Swarovskiego Montana i Ernite

Użyte w tej kolekcji Kryształy Swarovskiego Ernite mają regularny szlif o ostrych krawędziach i czarują nas szmaragdowo-zielonym kolorem, pięknie załamując promienie świetlne.  Kryształy Ernite będą cudownie podkreślać zielony kolor oczu i ciepły typ kobiecej urody. Niebieski kolor kryształu Montana będzie idealnym dodatkiem dla niebieskookiej pani, a także dla pań o zimnym typie urody.

Motyle kolekcji Art Deco - biżuteria na całe życie

Kolczyki, pierścionki i bransoletki z Kolekcji Art Deco są wykonane bardzo solidnie i starannie z najlepszego jakościowego srebra. Tam wykonana biżuteria na pewno nie ulegnie zniszczeniu i będzie nam służyła bardzo długo. Na każdym elemencie biżuterii jest umieszczone logo firmy, będące gwarancją jego autentyczności, a przy tym logo jest tak ładnie wykonane, że dodatkowo zdobi biżuterię.

Pierścionki z Kolekcji Art Deco

Pierścionki z tej kolekcji, to pierścionki otwarte, pozwalające na dokładne dopasowanie do rozmiaru palca. Pierścionki z dużym, ciężkim oczkiem, jeśli są lekko za duży przekręcają się na palcu. W tym przypadku zawsze możemy lekko pierścionek dogiąć i uzyskać właściwy rozmiar. Często też puchną nam palce i tu też pierścionki Art Deco są niezastąpione, lekko je rozszerzając mamy zawsze idealny rozmiar. Kryształy Swarovskiego są różnej wielkości, co daje nam możliwość odwrócenia pierścionka  w drugą stronę i uzyskania zupełnie innego wyglądu dłoni.