MOTYLE Kolekcja Art Deco

MOTYLE Kolekcja Art Deco

Kolekcja Art Deco to połączenie nowoczesności i modnego na początku XX wieku stylu cechującego się prostą uporządkowaną, wręcz geometryczną formą, inspirowaną sztuką antyczną. Kolczyki, bransoletki i pierścionki z tej kolekcji mają duży prostokątny Kryształ Swarovskiego i dużą uporządkowaną formę.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Kolekcji Art Deco - Kobiety pokochały tę biżuterię 

Panie ceniące nowoczesny modny styl i oryginalną ręcznie robioną biżuterię uwielbiają srebrną biżuterię MOTYLE z Kolekcji Art Deco. Biżuterię wyjątkowo ekskluzywną, niezwykle starannie wykonaną, mającą niezwykle oryginalny design. Po zakupieniu jednej rzeczy z tej kolekcji, natychmiast nabieramy ochoty na zakup kolejnej, bo ta kolekcja w magiczny sposób nas wciąga.

Kryształy Swarovskiego Montana i Ernite

Użyte w tej kolekcji Kryształy Swarovskiego Ernite mają regularny szlif o ostrych krawędziach i czarują nas szmaragdowo-zielonym kolorem, pięknie załamując promienie świetlne.  Kryształy Ernite będą cudownie podkreślać zielony kolor oczu i ciepły typ kobiecej urody. Niebieski kolor kryształu Montana będzie idealnym dodatkiem dla niebieskookiej pani, a także dla pań o zimnym typie urody.

Motyle kolekcji Art Deco - biżuteria na całe życie

Kolczyki, pierścionki i bransoletki z Kolekcji Art Deco są wykonane bardzo solidnie i starannie z najlepszego jakościowego srebra. Tam wykonana biżuteria na pewno nie ulegnie zniszczeniu i będzie nam służyła bardzo długo. Na każdym elemencie biżuterii jest umieszczone logo firmy, będące gwarancją jego autentyczności, a przy tym logo jest tak ładnie wykonane, że dodatkowo zdobi biżuterię.

Pierścionki z Kolekcji Art Deco

Pierścionki z tej kolekcji, to pierścionki otwarte, pozwalające na dokładne dopasowanie do rozmiaru palca. Pierścionki z dużym, ciężkim oczkiem, jeśli są lekko za duży przekręcają się na palcu. W tym przypadku zawsze możemy lekko pierścionek dogiąć i uzyskać właściwy rozmiar. Często też puchną nam palce i tu też pierścionki Art Deco są niezastąpione, lekko je rozszerzając mamy zawsze idealny rozmiar. Kryształy Swarovskiego są różnej wielkości, co daje nam możliwość odwrócenia pierścionka  w drugą stronę i uzyskania zupełnie innego wyglądu dłoni.