na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 65 elementów
Srebrne Pierścionki

Kolekcja najmodniejszych, srebrnych pierścionków

Srebrne pierścionki w internetowym sklepie z biżuterią KINGY są wyselekcjonowanymi wzorami prosto od polskich i włoskich projektantów. Tylko najmodniejsze projekty, oryginalne modele i ciekawe złocenia powodują, że jest to wyjątkowa biżuteria w niezwykle przystępnych cenach. Przez bystre oko naszych ekspertów przechodzą wyłącznie najwyższej jakości pierścionki, które oprócz solidnego wykonania posiadają również najciekawsze wzory. Srebrne pierścionki z naszego sklepu jubilerskiego to biżuteria dla kobiet, które kochają oryginalne ozdoby, nowoczesne wzornictwo i nieprzegadane, gustowne projekty.

Najmodniejsze pierścionki ze srebra

Biżuteria srebrna, którą najczęściej wybierają kobiety, to pierścionki ze srebra - uwielbiane i kupowane przez panie w każdym wieku. Srebrne pierścionki tak eleganckie jak i te bardzo nowoczesne zdobią i rozjaśniają każdą kreację. W naszym sklepie z biżuterią online posiadamy wszelkiego rodzaju pierścionki - od bardzo prostych bez kamieni, jak i srebrne pierścionki z charmsami, eleganckie z kamieniami, pierścionki otwarte i zamknięte, aż po podwójne pierścionki na dwa palce. Przy takim szerokim wyborze i cenach dużo niższych od biżuterii ze złota, każda pani znajdzie coś dla siebie, do noszenia codziennego jak i na ważne wieczorowe wyjścia. Pierścionki ze srebra ozdobione białymi jak i kolorowymi cyrkoniami lub kryształami Swarovskiego stanowią oryginalną ozdobę kobiecej dłoni. Posiadamy bardzo szeroki wybór srebrnych pierścionków z cyrkoniami ułożonych w  pojedyncze, podwójne, potrójne lub poczwórne rzędy. Proponujemy również najmodniejszy wzór srebrnego pierścionka X zdobionego cyrkoniami w różnych odcieniach. Piękne kolorowe cyrkonie są bardzo starannie osadzone i mimo prostej, nowoczesnej formy zwracają na siebie powszechną uwagę.

Jak pielęgnować srebrne pierścionki

Podstawową zasadą dbania o srebrne pierścionki jest prawidłowe ich przechowywanie. Najlepszą metodą jest przechowywanie biżuterii w woreczkach strunowych, każdy wyrób jubilerski w oddzielnym woreczku. Zapobiegnie to rysowaniu się biżuterii. Biżuterię  w woreczkach, w tym srebrne pierścionki (i nie tylko) należy przechowywać z dala od wilgoci i światła słonecznego. Do każdego zakupu w naszym sklepie internetowym dodajemy woreczki strunowe abyście nie musieli ich szukać i mogli przechowywać swoją srebrną biżuterię bezpieczniej i dłużej cieszyć się jej blaskiem

Warto również pamiętać, że pierścionki ze srebra, a zwłaszcza te z wklejonymi kamieniami nie lubią kontaktu z wodą i detergentami. Dlatego lepiej je zdjąć przed wyjściem na basen, przed kąpielą czy sprzątaniem. Zbyt długi kontakt z wodą może skutkować wypadaniem kamieni ze srebrnych pierścionków, utratę połysku lub przebarwienia. Srebrne pierścionki należy regularnie czyścić za pomocą ściereczek lub płynów przeznaczonych do czyszczenia biżuterii.

Jak modnie nosić pierścionki ze srebra

Tradycyjnie nosimy srebrne pierścionki na palcach tuż u nasady, ale jak zwykle bywa moda szuka czegoś nowego, tak i w noszeniu pierścionków pojawiają się nowości.  Modne obecnie pierścionki knuckle rings, to maleńkie delikatne pierścionki noszone na nietypowej wysokości palców, czyli w połowie palca. Najlepiej wyglądają zwielokrotnione i dobrze dobrane do pozostałych pierścionków na dłoni. Bardzo modne są też pierścionki ze srebra zakładane na dwa palce. Są to pierścionki otwarte, co daje możliwość regulacji rozmiaru. Posiadamy również kolekcję srebrnych pierścionków MOTYLE zachodzących na sąsiedni palec, co powoduje, że można go nosić na różne sposoby.

Jak zmierzyć rozmiar pierścionka

Jeśli wybierzesz się do sklepu jubilerskiego, to zmierzenie rozmiaru pierścionka nie przedstawia problemu. Natomiast w warunkach domowych można samodzielnie zmierzyć rozmiar pierścionka mierząc obwód palca lub obwód posiadanego już pierścionka, a następnie odczytując rozmiar pierścionka z tabeli rozmiarów. Dla tych, którzy dokładnie chcą zgłębić ten temat jest artykuł JAK ZMIERZYĆ ROZMIAR PIERŚCIONKA DOMOWYM SPOSOBEM

Sprawdź srebrne pierścionki z kamieniami szlachetnymi i nie tylko dostępne w naszym sklepie!