Misja i wizja są dla nas inspiracją w codziennej pracy. Wpływają na sposób funkcjonowania naszego Królestwa Biżuterii KINGY.PL. Są dla nas drogowskazem, dzięki któremu wiemy jak budować firmę naszych marzeń, kierując się przy tym szczytnymi celami i wartościami.Nasza MISJA

Nieustannie pogłębiamy profesjonalną wiedzę i doświadczenie jubilerskie, łączymy je z wysublimowanym gustem i miłością do biżuterii, tak by jak najlepiej podkreślić Twoje piękno!

Nasza WIZJA

Największa profesjonalna platforma jubilerska online w Polsce pełna eksperckiej wiedzy i najpiękniejszej biżuterii. Zachwycająca, zaskakująca, inspirująca, rzetelna. Zawsze na pierwszym miejscu stawiająca zadowolenie klienta.

Nasze WARTOŚCI

Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym kierujemy się tymi samymi wartościami. Będąc spójnym i autentycznym tworzymy firmę, która zachwyca, zaskakuje, inspiruje oraz jest rzetelna. Firmę, z której jesteśmy dumni teraz i z której będziemy dumni w przyszłości.

 

KINGY.PL zachwyca, zaskakuje, inspiruje, jest firmą rzetelną i godną zaufania 

Nasza biżuteria zachwyca

Podstawą działalności naszej firmy jest piękno. Piękno w postaci biżuterii otacza nas od najmłodszych lat. W swoim życiu widzieliśmy już miliony wzorów - jedne mniej bądź bardziej zachwycające. Naszym zadaniem jest skrupulatna selekcja tylko tej wyjątkowej, najpiękniejszej biżuterii o najwyższej jakości wykonania. Aby tego dokonać, biżuteria zanim trafi do naszego Królestwa Biżuterii musi najpierw przejść przez bystre oko naszych ekspertów. To oni wybierają te jubilerskie perełki, które możecie podziwiać w naszym sklepie jubilerskim online.

W przeciwieństwie do innych sklepów jubilerskich online naszym celem nie jest pokazanie wyidealizowanej biżuterii. Biżuteria w naszym Królestwie Biżuterii wygląda bardzo realistycznie - tak żebyś po otrzymaniu paczki z zakupioną u nas biżuterią nie był rozczarowany. Aby tego dokonać nie korzystamy z wyidealizowanych zdjęć producentów. Wszystkie zdjęcia biżuterii jakie znajdziesz w naszym Królestwie Biżuterii wykonane są przez naszych profesjonalnych fotografów, którzy specjalizują się w dziedzinie fotografii produktowej. To dzięki nim biżuteria wyglądała bardzo realistycznie. Dzięki temu nasza biżuteria zachwyca nie tylko na stronie sklepu online, ale również i przede wszystkim w rzeczywistości. 

Zaskakujemy obsługą klienta

Lubimy pozytywnie zaskakiwać. Zaskoczyliśmy już tysiące klientów, którzy nam zaufali. Wsłuchujemy się w ich potrzeby, by nieustannie się rozwijać i wyróżniać na tle ogromnej konkurencji. Wystarczy, że raz kupisz u nas biżuterię a automatycznie dołączysz do naszego Królestwa Biżuterii. Od tego momentu możesz zawsze liczyć na naszą pomoc i ekspercką radę z dziedziny jubilerstwa.

Jesteśmy pełni energii, działamy szybko i sprawnie. Tak też prowadzimy system sprzedaży. Będziesz zaskoczony jak szybko biżuteria, którą u nas kupisz trafi prosto w twoje ręce. Będziesz zaskoczony jak porządnie będzie zabezpieczona w trakcie transportu. Będziesz zaskoczony jaka jest piękna. Będziesz zaskoczony jak zaopiekujemy się Tobą zarówno przed jak i po procesie zakupów.

Inspirujemy za pomocą naszego bloga o biżuterii

Królestwo Biżuterii KINGY.PL to nie tylko sklep jubilerski online oraz ekspercki blog o biżuterii. To również miejsce, gdzie chcemy Cię inspirować, dzielić się z Tobą najnowszymi nowinkami z dziedziny jubilerstwa i mody. W tym celu nieustannie poszukujemy źródeł inspiracji, uczestniczymy w międzynarodowych targach jubilerskich, podróżujemy z myślą o kolejnych interesujących artykułach i sesjach zdjęciowych, w roli ekspertów piszemy dla portali jubilerskich. Zawsze jako jedni z pierwszych wiemy co wydarzyło się w świecie jubilerstwa a naszą wiedzę przelewamy Wam na naszym blogu oraz w sklepie z biżuterią online.

Rzetelna i godna zaufania firma

Tacy już jesteśmy, że zawsze to co robimy, robimy najlepiej jak potrafimy. Inaczej nie czulibyśmy się w porządku wobec siebie i naszych klientów. Rzetelnie wykonując swoją pracę nieustannie się rozwijamy i szkolimy w nowych dziedzinach, tak aby być najlepszymi w swoim fachu/zawodzie! Rzetelnie podchodzimy do każdego z etapów naszej aktywności. Zaczynając od rzetelnej pracy w naszym profesjonalnym warsztacie złotniczym, po rzetelny kontakt z każdym klientem, rzetelne sprawdzenie każdej jednej sztuki biżuterii, która trafia do naszego Królestwa Biżuterii czy rzetelne przygotowanie się do pisania każdego z eksperckich artykułów, które trafiają na naszego bloga o biżuterii.Chcieliśmy aby te słowa pozwoliły Ci poznać nas odrobinę lepiej.

Mamy nadzieję, że wartości, którymi się kierujemy są też Twoimi wartościami

i będziesz miał ochotę dołączyć do KINGY.PL - Królestwa biżuterii.