W sklepie z biżuterią KINGY.PL, w przeciwieństwie do innych sklepów internetowych, świadczymy usługę darmowych opcji dostawy do wszystkich zamówień bez względu na wartość zamówienia.


Darmowe opcje dostawy w naszym sklepie to:

  • Pocztex Kurier48
  • Pocztex Kurier48 (odbiór w punkcie)
  • Odbiór osobistyOpcje darmowej dostawy:

DARMOWA wysyłka Pocztex Kurier48 - koszt dostawy 0zł

Czas dostawy to 1-2 dni robocze od złożenia zamówienia. Za pomocą dostawy Pocztex Kurier48 średnio 85% przesyłek dochodzi w ciągu 24h.

Zamówienia złożone przed godz. 14:00 wysyłamy tego samego dnia.

Według regulaminu Poczty Polskiej przesyłki nadane przed godziną 16:00 są traktowane priorytetowo jako przesyłki nadane tego samego dnia. Natomiast przesyłki nadane po godzinie 16:00 są traktowane jako nadane dnia kolejnego. Zamówienia złożone w naszym sklepie przed godziną 14:00 nadajemy zawsze przed godziną 16:00, aby były potraktowane przez Pocztę Polską priorytetowo.


DARMOWA wysyłka Pocztex Kurier48 (odbiór w punkcie) - koszt dostawy 0zł

Czas dostawy to 1-2 dni robocze od złożenia zamówienia.

Zamówienia złożone przed godz. 14:00 wysyłamy tego samego dnia.

To wygodne rozwiązanie, umożliwiające odebranie przesyłki w dogodnym miejscu i czasie. Do dyspozycji masz ponad 11 000 punktów odbioru: placówki pocztowe, sklepy Żabka, stacje paliw Orlen oraz kioski RUCHu.

W trakcie składania zamówienia w naszym internetowym sklepie z biżuterią możesz znaleźć najdogodniejszy dla Ciebie punkt odbioru biżuterii. 

Mapę punktów odbioru znajdziesz tutaj: http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl/

Uwaga: Odbiór w punktach RUCHu, Żabka, Stacjach Orlen możliwy jest tylko po wcześniejszej przedpłacie, ponieważ punkty te nie obsługują płatności za pobraniem.


DARMOWA wysyłka Odbiór osobisty - koszt dostawy 0zł

Odbiór osobisty w naszym Salonie Jubilerskim w Tarnobrzegu pod adresem ul. Józefa Piłsudskiego 18, Tarnobrzeg.Dlaczego polecamy Pocztex:Kurier48?

Z doświadczenia zebranego od początku działania sklepu na bazie tysięcy wysłanych przesyłek stwierdzamy, że Kurier Pocztex jest najpewniejszą i najbezpieczniejszą formą wysyłki. Niestety wszystkie firmy kurierskie z uwagi na braki kadrowe i nierzetelnych pracowników mają swoje "wpadki" i ciężko jest ich uniknąć. Cierpią na tym nasi klienci oraz my - jako sklep, ponieważ czujemy się odpowiedzialni za każdą wysłaną przez nas przesyłkę. 

Dlatego na bazie zebranego doświadczenia rekomendujemy Pocztex:KURIER48 jako naszą najpewniejszą i najlepszą formę dostawy, która w całej naszej historii zaliczyła najmniej wcześniej wspomnianych "wpadek". Każda przesyłka w tej opcji dostawy jest ewidencjonowana na wszystkich etapach podróży, co minimalizuje ryzyko zaginięcia czy też kradzieży i pozwala śledzić jej trasę poprzez kod śledzenia przesyłki. Ponadto, każda przesyłka wysłana za pomocą firmy Pocztex jest ubezpieczona na pełną kwotę swojej wartości a paczki w 85% trafiają do właścicieli w ciągu jednego dnia od wysłania.

Nasi klienci nie muszą się o nic martwić, ponieważ w przypadku jakichkolwiek problemów z przesyłką nasza firma zajmuje się całą sprawą od początku do końca i bierze na siebie wszelką odpowiedzialność za to co dzieje się z paczką od momentu nadania do momentu dostarczenia przesyłki.>>> Pozostałe opcje dostawy <<<