Srebrne kolczyki przeciągane przez ucho

Srebrne kolczyki przeciągane przez ucho

to modne i wygodne kolczyki dla pani w każdym wieku. Sztyft kolczyka przewleka się przez dziurkę w uchu i przeciąga się do połowy długości łańcuszka.

Aktywne filtry

Płyn do czyszczenia...

Płyn do czyszczenia...

32,00 zł
Ten profesjonalny płyn do czyszczenia biżuterii rewelacyjnie odczyszcza srebrną i złotą biżuterię. To płyn który sami używamy do czyszczenia...

Jakie przeciągane kolczyki wybrać

Srebrne kolczyki na łańcuszku przeciąganym przez ucho możemy podarować pani w każdym wieku, bo jeśli pani raz założy tak wygodne kolczyki nie będzie chciała się już rozstać z takim typem kolczyków. W tym sezonie bardzo modne są delikatne kolczyki z zawieszkami origami lub z motywem zwierzęcym. Bardzo modne są też zawieszki w kształcie piórek, o różnych długościach łańcuszka. A jeśli szukamy prezentu dodatku do eleganckiej wieczorowej kreacji proponujemy wybrać kolczyki przeciągane z cyrkoniami, które tę kreację perfekcyjnie ozdobią i uzupełnią.

Jak nosić łańcuszkowe srebrne kolczyki

Delikatne srebrne kolczyki przeciągane przeznaczone są do noszenia całodziennego, do każdego rodzaju stylizacji. Lekkie i delikatne kolczyki poruszają się przy każdym ruchu głowy, dzięki czemu zyskują taką energię, że trudno ich nie zauważyć. Jako uzupełnienie kreacji wieczorowej polecamy kolczyki na bardzo długim łańcuszku, które idealnie będą pasować do sukienki z bardzo dużym dekoltem.

W sklepie z biżuterią Kingy.pl polecamy szeroki wybór tych pięknych kolczyków wykonanych z rodowanego srebra albo srebra pozłacanego, o różnych długościach łańcuszka i z różnymi zawieszkami.