Musimy się pochwalić bo w kwestii szybkiej wysyłki jesteśmy naprawdę bardzo dobrzy:)

Natychmiastowa wysyłka jest dla nas priorytetem! Sami bardzo często robimy zakupy przez Internet i dobrze wiemy jak irytujące jest długie oczekiwanie na przesyłkę. Zakup cieszy jeszcze bardziej kiedy jest dostarczony na czas, dlatego naszym priorytetem jest jak najszybsza wysyłka zakupionej przez Państwa biżuterii. 

Niemal 85% naszych przesyłek dociera do klienta na kolejny dzień roboczy. 

Ja to robimy? To proste!

  • Zakupy wykonane do godz. 14.00 wysyłamy ZAWSZE tego samego dnia. Dlaczego? Ponieważ przesyłka nadana przed godziną 16:00 na poczcie wyruszy w drogę do nadawcy tego samego dnia jeszcze przed godziną 18:00. Jeśli natomiast kupisz u nas biżuterię pomiędzy godziną 14.00 a 18.00 to z dużym prawdopodobieństwem wyślemy ją również tego samego dnia lecz w tym przypadku poczta traktuje taką przesyłkę jako nadaną dnia następnego. Może ona wyruszyć w drogę tego samego dnia przed godziną 20:00 lub dnia następnego.

  • Magazyn z całą biżuterią jest naszą własnością. Nie współpracujemy z innymi firmami pośredniczącymi w wysyłce biżuterii. To my - zespół KINGY - odbieramy zamówienia, na miejscu pakujemy i wysyłamy przesyłki a po dostarczeniu biżuterii jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami.

  • Jeśli przed wysyłką trzeba coś wygrawerować, zmniejszyć, zwiększyć to również i takie usługi wykonujemy na miejscu. Mamy jeden z lepiej wyposażonych warsztatów złotniczych w Polsce. Natomiast naszym warsztatem kierują prawdziwi mistrzowie złotnictwa - praktycy w zawodzie złotnictwa z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem.