Złote bransoletki na sznurku

Złote bransoletki na sznurku

W sklepie internetowym z biżuterią KINGY.PL posiadamy duży wybór najmodniejszych w tym sezonie złotych bransoletek na sznurku. Złota bransoletka na sznurku to świetny dodatek dla młodej nowoczesnej kobiety, lubiącej być na bieżąco z nowościami w modzie biżuteryjnej i ceniącej wygodę noszenia biżuterii.

Aktywne filtry

Płyn do czyszczenia...

Płyn do czyszczenia...

32,00 zł
Ten profesjonalny płyn do czyszczenia biżuterii rewelacyjnie odczyszcza srebrną i złotą biżuterię. To płyn który sami używamy do czyszczenia...
złota bransoletka z nieskończonością wysadzaną cyrkoniami na rzemyku

Złota bransoletka z...

490,00 zł
Złota bransoletka z nieskończonością wysadzaną cyrkoniami na czerwonym sznurku 585 to chętnie wybierany prezent, zapewniający o trwałości uczucia....
złota bransoletka z nieskończonością na rzemyku

Złota bransoletka z...

459,00 zł
Złota bransoletka z nieskończonością na czerwonym sznurku 585 to aktualny hit w biżuterii. Bransoletka jest wykonana z czerwonego sznurka...

Złote bransoletki na sznurku - z czego są zrobione?

Złoto użyte do produkcji bransoletek na sznurku jest próby 585 i próby 333. Złoto jest metalem szlachetnym i charakteryzuje się mocnym połyskiem, nie utlenia się oraz nie powoduje alergii. Wiele ze złotych bransoletek na sznurku jest dodatkowo ozdobionych białymi cyrkoniami, które nadają im pięknego blasku. Sznurek jubilerski użyty w tych bransoletkach jest pokryty powłoką zapobiegającą mechaceniu włókien, ma mocny splot i świetny połysk. Bransoletki w sklepie z biżuterią KINGY.PL posiadamy bransoletki ze sznurka w kolorze czerwonym oraz czarnym. Wszystkie elementy sznurkowych bransoletek ze złota są bardzo starannie wykonane.

Złota bransoletka na sznurku najwygodniejsza ozdoba kobiecego nadgarstka

Miękki sznurek w kolorze czerwonym lub czarnym, z którego zrobiona jest bransoletka  doskonale układa się nadgarstku, łatwo się zakłada, posiada regulowaną długość za pomocą dwóch przesuwanych węzłów. Dlatego bransoletka nadaje się na każdą grubość kobiecego nadgarstka. W bransoletkach ze sznurka nie zachodzi obawa załamania i rozerwania jak w przypadku bransoletek z łańcuszka. Zakładając taką bransoletkę ze sznurka do kreacji biznesowej nie mamy problemu, że bransoletka odgniata się na nadgarstku jak to się dzieje w przypadku sztywnych bransoletek.

Złota bransoletka ze sznurka idealna na podarek

Chcąc kupić bransoletkę na prezent dla osoby wierzącej w moc talizmanów należy wybrać bransoletkę na czerwonym sznurku, bo kolor czerwony jest tym kolorem, który przynosi szczęście. Dodatkowo jeśli wybierzemy bransoletkę na czerwonym sznurku z czterolistną koniczynką, gdzie pierwszy listek oznacza nadzieję, drugi wiarę, trzeci miłość, a czwarty szczęście - podarujemy wtedy wyjątkową bransoletkę talizman. Złotą bransoletkę na sznurku możemy podarować małej dziewczynce z okazji Chrztu Świętego czy Pierwszej Komunii. Dzięki przesuwanym węzłom bransoletka ze sznurka dopasuje się tak do ręki dziecka jak i do ręki osoby dorosłej, czyli bransoletka będzie “rosła” razem z dzieckiem. Doskonałym prezentem wyznaniem jaki proponujemy w sklepie internetowym z biżuterią będzie sznurkowa bransoletka ze złotym serduszkiem lub ze znakiem nieskończoności - symbolem trwałości uczuć, tak miłości jak i przyjaźni.

Jak nosić sznurkowe złote bransoletki

Bransoletka na sznurku to uniwersalna biżuteria, która sprawdza się do każdej kreacji, tak codziennej jak i eleganckiej na specjalne okazje. Pasuje również do sportowych ubrań. Jeśli chcemy nieco przełamać sztywny charakter stroju biznesowego i nadać mu nieco luzu i swobody można wybrać złotą bransoletkę na czarnym sznurku. Bransoletkę ze sznurka możemy nosić pojedynczo, ale świetnie również wygląda w zestawieniu z innymi tego typu bransoletkami.