Srebrne kolczyki koła

Srebrne kolczyki koła

Kolczyki koła to klasyka w biżuterii i pewnie każda pani posiada w swojej szkatułce chociaż jedną parę. A w tym sezonie koła są bardzo modne, dlatego zapraszamy do sklepu z biżuterią Kingy.pl po szeroki wybór kolczyków w kształcie koła.

Aktywne filtry

Płyn do czyszczenia...

Płyn do czyszczenia...

32,00 zł
Ten profesjonalny płyn do czyszczenia biżuterii rewelacyjnie odczyszcza srebrną i złotą biżuterię. To płyn który sami używamy do czyszczenia...

Jak dobrać kolczyki koła do kształtu twarzy

Kolczyki koła w każdym rozmiarze mogą nosić panie o owalnym kształcie twarzy. Przy twarzy trójkątnej najlepsze będą małe kolczyki kółka, a przy twarzy kwadratowej należy wybrać kolczyki w kształcie elipsy. Najtrudniejszy wybór czeka panie o okrągłej twarzy, ponieważ kolczyki koła mogą ją jeszcze zaokrąglić. Ale i dla pań z okrągłą buzią można dopasować kolczyki koła z ostrymi figurami geometrycznymi o podłużnym kształcie.

Jak wybrać srebrne kolczyki koła na prezent

Jeśli szukamy prezentu dla młodej dziewczyny lubiącej luźny młodzieżowy styl najlepsze będą srebrne kolczyki koła o dużej średnicy. Chcąc wybrać kolczyki dla pani do eleganckich stylizacji najlepsze będą kolczyki koła z cyrkoniami. Dużo też zależy od wieku pani, którą chcemy obdarować - dla najmłodszych pań duże średnice kolczyków, a dla starszych pań wybieramy kolczyki coraz mniejsze.