• Nowy

Złota zawieszka z różami Graziella

1 989,00 zł
Brutto Produkt na zamówienie.
3600000021

Złota zawieszka z różami to małe dzieło sztuki wyprodukowane w znanej włoskiej pracowni jubilerskiej. Marka Graziella to kunsztowna  i luksusowa biżuteria, która jest rozpoznawalna na całym świecie. I ta zawieszka z ażurowymi różami jest właśnie taka – jak raz na nią spojrzysz, już jej nie zapomnisz. Jej luksusowy, a przy tym kunsztowny wygląd sprawi, że bardzo będziesz chciała ją mieć.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Twoja przesyłka będzie zabezpieczona przed kradzieżą oraz zaplombowana

 

Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia

 

Masz 30 dni na zwrot zakupionego towaru bez podawania przyczyny

Złota zawieszka z różami Graziella – niepowtarzalny styl 

Złota zawieszka z różami Graziella, a właściwie dzieło sztuki cechuje się oryginalną formą i niesamowitą precyzją wykonania. Na białej siateczce ze złota umieszczono kontury róż i wszystko tworzy harmonijną całość.  Ażurowe ścianki zwieńczone zostały ścianką o gładkiej wypolerowanej powierzchni z logiem marki Graziella. Ta złota zawieszka z ażurowymi różami to dzieło najbardziej znanych włoskich jubilerów. Firma Graziella powstała w 1958 r. i tworzy najbardziej luksusową biżuterię z niepowtarzalnym designem.

Złota zawieszka z różami Graziella to prezent dla najbardziej wymagającej pani

Złota zawieszka z różami Graziella jest luksusową biżuterią, która zachwyci każdą kobietę. Złota zawieszka Graziella będzie idealnym prezentem na wyjątkową okazją – może to być okrągła rocznica ślubu bądź urodziny ważnej dla nas kobiety. A nie ma chyba pani, która nie zachwyciłaby się tak wyrafinowaną i drogocenną ozdobą kobiecego dekoltu.

Opis

Typ
Zawieszka
Materiał
Żółte i białe złoto ( próba 585 )
Waga
5,950g
Szerokość
2,60 cm
Wysokość
5,70 cm

Produkt znajduje się w kategoriach:

Złoto
Złote Zawieszki
2020-05-18

Złota zawieszka

Koronkowy zachwyt

    Napisz opinię

    Zobacz także