• Nowy

Złote kolczyki długie ażurowe kwiaty 585

859,00 zł
Brutto
3400000167

Jeśli chodzi o te złote kolczyki ażurowe kwiaty - witraże i koronki to pierwsze co przychodzi na myśl po szybkim rzuceniu na nie okiem. Przy bliższym przyjrzeniu się dostrzegamy także solidność wykonania i doceniamy piękny ciepły, żółty kolor złota. Słowem - im dłużej patrzymy na te złote kolczyki kwiaty 585, tym bardziej czujemy się oczarowani ich pięknem i wyjątkowością.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


 

Twoja przesyłka będzie zabezpieczona przed kradzieżą oraz zaplombowana

 

Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia

 

Masz 30 dni na zwrot zakupionego towaru bez podawania przyczyny

Praktyczne piękno - złote kolczyki kwiaty 585

Długie złote kolczyki ażurowe kwiaty 585 o niesamowicie kunsztownym wykonaniu, mają o wiele więcej do zaoferowania i to nie tylko jeśli chodzi o estetykę. Kolczyki te są bardzo wygodne i posiadają idealnie dopasowaną długość (prawie 4,5 cm), dzięki której wszystkie zalety, jakie prezentują mogą być właściwie wyeksponowane. Bezpieczne angielskie zapięcie oraz wysokojakościowe złoto o próbie 585 dopełniają obrazu tego niesamowitego, przepięknego wyrobu jubilerskiego.

Złote kolczyki kwiaty witraże...i wyjątkowe okazje

Te złote kolczyki kwiaty 585 będą odpowiednie przede wszystkim dla kobiet o trójkątnym kształcie twarzy. Dzięki rozszerzającej się ku dołu budowie będą w stanie zrównoważyć właśnie ten rodzaj buzi sprawiając, że będzie wyglądała bardziej harmonijnie. Na jakie okazje będą odpowiednie? Tak wyrafinowana ozdoba z pewnością wymaga właściwej oprawy w postaci eleganckiej sukienki, czy kompletu. Wykwintne uroczystości, gale i bankiety to okazje, w których te kolczyki sprawdzą się najlepiej. Wypróbuj je na własnej skórze!

Opis

Typ
Kolczyki
Materiał
Złoto (próba 585)
Waga
2,420 g
Zapięcie
Angielskie
Szerokość
1,13 cm (w najszerszym punkcie)
Długość
4,45 cm

Produkt znajduje się w kategoriach:

Złoto
Złote Kolczyki