• Nowy

Złote kolczyki romby wiszące 14K

1 830,00 zł
Brutto Produkt na zamówienie.
3400000169

Kolczyki wykonane w całości ze złota niektórym mogą wydawać się nudne, czy zbyt proste. To błąd! Jeśli ozdoba posiada ciekawą formę, jeden rodzaj kruszcu całkowicie wystarcza, by przyprawić o zawrót głowy wszystkie miłośniczki wysmakowanej biżuterii. Nasze awangardowe złote kolczyki wiszące romby są znakomitym przykładem na to, że ozdoby z jednego typu kruszcu mogą być intrygujące i atrakcyjne. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Twoja przesyłka będzie zabezpieczona przed kradzieżą oraz zaplombowana

 

Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia

 

Masz 30 dni na zwrot zakupionego towaru bez podawania przyczyny

Złote kolczyki wiszące ażurowe romby - powiedz “tak” ekspresji!

Te złote kolczyki romby wiszące wykonane są w całości z 14-karatowego złota, dzięki czemu pięknie połyskują przy każdym ruchu głową. Efekt dynamizmu dodatkowo podkreśla fakt, iż złote romby są zawieszone na zapięciu swobodnie, a więc kołyszą się z każdym Twoim krokiem. Ekspresja to ich drugie imię!

Złotniczy kunszt prezentowany przez złote kolczyki romby wiszące 14K

Jednak romby, które stanowią podstawę kolczyków nie są zwykłymi płaskimi kawałkami złota. To precyzyjnie wykonane figury składające się z dwudziestu pięciu małych kwadracików połączonych ze sobą tak, by tworzyć ażurową, wyrafinowaną strukturę. Te złote kolczyki wiszące ażurowe romby podnoszą do rangi prawdziwego jubilerskiego dzieła sztuki!

Złote kolczyki wiszące ażurowe romby od strony praktycznej

Tak cenna ozdoba wymaga bezpiecznego zapięcia. Jeśli chodzi o te złote kolczyki romby wiszące 14K, zastosowano funkcjonalne zapięcie angielskie, używające do zabezpieczenia małej zamykanej klapki. To świetne i praktyczne rozwiązanie!

Opis

Typ
Kolczyki
Materiał
Złoto (próba 585)
Waga
4,550 g
Zapięcie
Angielskie
Szerokość
1,64 cm (w najszerszym punkcie)
Długość
4,16 cm

Produkt znajduje się w kategoriach:

Złoto
Złote Kolczyki