• Nowy

Złote kolczyki wiszące okręgi 333

809,00 zł
Brutto Produkt na zamówienie.
3400000149

Oto awangarda w najlepszym wydaniu. Zaskakujące, intrygujące, z artystycznym sznytem, złote kolczyki wiszące sprawią, że będziesz chciała je założyć już dziś. Ich wyjątkowość zniewala, nie dziwi więc fakt, że należą one do jednych z najchętniej wybieranych ozdób z naszej galerii. Kolczyki wiszące okręgi na angielskim zapięciu w całości wykonane z żółtego złota próby 333.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Twoja przesyłka będzie zabezpieczona przed kradzieżą oraz zaplombowana

 

Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia

 

Masz 30 dni na zwrot zakupionego towaru bez podawania przyczyny

Dlaczego te złote kolczyki wiszące 333 są tak wyjątkowe?

Wyjątkowość tego gadżetu polega na jego niespotykanej formie. Te złote kolczyki wiszące okręgi 333 złożone są z trójwymiarowych kółek z jednej strony gładkich, z drugiej frezowanych. Wirując i kołysząc się podczas chodzenia prezentują się w całej okazałości intrygując swoją unikalną formą. Szukasz niepowtarzalnej ozdoby, której nie będzie miała żadna z Twoich koleżanek? To trafiony wybór!

Wytrzymałe złote kolczyki wiszące 333

Ta ozdoba wykonana jest w złocie o próbie 333 co oznacza, że dzięki domieszce stabilizujących metali charakteryzuje się wyjątkową odpornością na uszkodzenia. Tak! Będziesz mogła cieszyć się swoją ulubioną ozdobą przez lata bez konieczności kosztownych wizyt u złotnika i niepotrzebnych napraw. Złote kolczyki wiszące okręgi 333 to wytrzymała ozdoba, z którą nie będziesz chciała się rozstać.

Złote kolczyki wiszące okręgi 333 - jesteś ich warta!

Angielskie zapięcie, w jakie wyposażone są te złote kolczyki wiszące 333 spełnia nie tylko funkcję zabezpieczającą kolczyk przed spadnięciem - jest także wyjątkowo estetyczne, dzięki czemu ozdoba jeszcze bardziej zyskuje na atrakcyjności. Odkryj ją już dziś!

Opis

Typ
Kolczyki
Materiał
Złoto (próba 333)
Waga
3,360 g
Zapięcie
Angielskie
Szerokość
1,50 cm
Długość
4,86 cm

Produkt znajduje się w kategoriach:

Złoto
Złote Kolczyki