Pierścionki z zawieszkami

Pierścionki z zawieszkami

Wyjątkowe pierścionki z zawieszkami to pierścionki z ruchomym elementem, który wprowadza dynamizm do naszej biżuterii i jeszcze bardziej zwraca na siebie uwagę. Jeśli chcesz posiadać modną biżuterie w tym sezonie to pierścionki z zawieszkami to zdecydowany MUST HAVE. Do wyboru masz modele z różnymi zawieszkami. od zawieszek w kształcie serduszka po szczęśliwą koniczynkę czy kłódkę skrywającą jakąś tajemnicę.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Pierścionki z zawieszkami - delikatne i modne.

Nowoczesny wzór pierścionka jakim są pierścionki z zawieszkami to nowość na naszym rynku. Ruchomy element wspaniale wygląda na dłoni i zaciekawia obserwatora. Model ten skierowany jest do osób, które swoją biżuterią chcą wyrazić swoje uczucia. Dla przykładu: dla zakochanych idealny jest pierścionek z zawieszką w kształcie serduszka. Jeśli natomiast masz tajemnicza osobowość pasującym pierścionkiem będzie ten z zawieszką w kształcie kłódki.

Pierścionki z zawieszkami - szczęśliwa czterolistna koniczyna.

Pierścionki z zawieszkami mogą pełnić też rolę swoistego amuletu. Niektórzy wieżą, że noszenie przy sobie czterolistnej koniczyny przynosi szczęście. Dla tych osób pierścionek z zawieszką w kształcie koniczyny to idealne rozwiązanie. Jak dobrze jest nosić szczęście zawsze przy sobie :)