Finger piercing czyli jak wyglądają kolczyki w palcach

Pierścionki są wspaniałą ozdobą dłoni. Ich kształt i materiał z jakiego są zrobione różnią się w zależności od mody. Ostatnimi czasy bardzo dużą popularnością cieszą się knuckle rings, o których już pisałam w artykule KNUCKLE RINGS – PIERŚCIONKI NA PÓŁ PALCA. Tak odmienna od tradycyjnych pierścionków ozdoba dłoni pomaga w wyrażeniu swojego indywidualnego stylu. Ale oprócz knucke rings można tez pójść o krok dalej i wypróbować czegoś szalonego. Chodzi o finger piercing – przekuwanie skóry palca i okolczykowanie go. Taka technika służy jako pierścionek i permanentnie zdobi dłoń.

Jak się okazuje, zamiast zakładać na palec standardowy pierścionek, można mieć go na stałe na swoim palcu! Wystarczy tylko lubić biżuterię i być odważnym. Finger piercing czyli przekucie palców i założenie sobie na nie kolczyka to dość unikatowy pomysł, ale na pewno dostarcza wrażeń.

Finger piercing daje nam dodatkowe opcje do ozdoby naszych dłoni. Można nosić sam kolczyk na palcu albo eksperymentować i łączyć go z tradycyjnymi pierścionkami. Któraś z Was spróbuje? Jeśli macie przekute palce to koniecznie prześlijcie nam zdjęcia! Dołączymy je do galerii artykułu!

 

 

 

 

 

Nail Piercing – pierścionki w paznokciach

Niedawno popularny w mediach społecznościowych był też piercing paznokci. Może to mało funkcjonalne, ale na paznokciach wypróbowano już wiele…łącznie z przyklejaniem futerka. Jak podoba się Wam piercing paznokci?

 

Może ten post kogoś z Was zainspiruje 😛 😉 Piercingiem paznokci na pewno zaskoczycie niejednego znajomego – co jest ostatnimi czasy coraz trudniejsze do osiągnięcia 😉 Jeżeli chcielibyście zobaczyć więcej przykładów to odsyłamy do serwisu Pinterest.