Finger piercing czyli jak wyglądają kolczyki w palcach

Pierścionki są wspaniałą ozdobą dłoni. Ich kształt i materiał z jakiego są zrobione różnią się w zależności od mody. Ostatnimi czasy bardzo dużą popularnością cieszą się knuckle rings, o których już pisałam w artykule KNUCKLE RINGS – PIERŚCIONKI NA PÓŁ PALCA. Tak odmienna od tradycyjnych pierścionków ozdoba dłoni pomaga w wyrażeniu swojego indywidualnego stylu. Ale oprócz knucke rings można tez pójść o krok dalej i wypróbować czegoś szalonego. Chodzi o finger piercing – przekuwanie skóry palca tak by nosić w nim kolczyk w palcu. Taka technika służy jako pierścionek i permanentnie zdobi dłoń.

Kolczyk w palcu, nowy pomysł?

Jak się okazuje, zamiast zakładać na palec standardowy pierścionek, można mieć go na stałe na swoim palcu! Wystarczy tylko lubić biżuterię i być odważnym. Finger piercing czyli przekucie palców by nosić w nim kolczyk w placu  to dość unikatowy pomysł, ale na pewno dostarcza wrażeń.

Finger piercing daje nam dodatkowe opcje do ozdoby naszych dłoni. Można nosić sam kolczyk w palcu albo eksperymentować i łączyć go z tradycyjnymi pierścionkami. Któraś z Was spróbuje? Jeśli macie przekute palce to koniecznie prześlijcie nam zdjęcia! Dołączymy je do galerii artykułu!

 

 

 

 

 

Nail Piercing – pierścionki w paznokciach

Niedawno popularny w mediach społecznościowych był też piercing paznokci. Może to mało funkcjonalne, ale na paznokciach wypróbowano już wiele…łącznie z przyklejaniem futerka. Jak podoba się Wam piercing paznokci?

 

Może ten post kogoś z Was zainspiruje 😛 😉 Piercingiem paznokci na pewno zaskoczycie niejednego znajomego – co jest ostatnimi czasy coraz trudniejsze do osiągnięcia 😉 Jeżeli chcielibyście zobaczyć więcej przykładów to odsyłamy do serwisu Pinterest.