27 listopada 2018

Jeśli zastanawiasz się kiedy kupić pierścionek zaręczynowy to dobrze trafiłeś! To artykuł specjalnie dla mężczyzn, którzy chcą kupić pierścionek zaręczynowy, ale nie wiedzą od czego zacząć i kiedy się za to zabrać. W artykule dzielę się naszym kilkunastoletnim doświadczeniem jubilerskim po to, by ułatwić życie wielu mężczyznom. Już teraz mogę Ci powiedzieć, że zazwyczaj nie wystarczy pójść do sklepu i wyjść z pierścionkiem. Zakup trafionego pierścionka zaręczynowego wymaga najczęściej poświęcenia dużo większej ilości czasu. Ile? Tego dowiesz się w tym artykule.

czytaj więcej...

Blog stworzony z miłości i pasji do biżuterii

W Internecie na każdym kroku można spotkać różnego rodzaju blogi. Tematyka jest bardzo różnorodna, od blogów o jedzeniu po blogi techniczne, na przykład o programowaniu robotów kosmicznych. Postanowiliśmy dołączyć do Polskiej Blogosfery, aby dodać do niej coś od siebie. Dlaczego blog o biżuterii? Bo modna i oryginalna biżuteria to nasza pasja! Podróżujemy po całym świecie, od Włoch po Chiny, aby sprowadzić do Polski najnowszą i najpiękniejszą biżuterię jaką zobaczymy. Dzięki temu jesteśmy w stanie na naszych sesjach przedstawić tak wyjątkową biżuterię i podpowiedzieć Wam jak i z czym ją nosić. Mamy nadzieję, że na naszym blogu o biżuterii odnajdziesz mnóstwo inspiracji, nowych pomysłów na dodatki do stylizacji oraz skorzystasz z naszych wartościowych poradników.

Zapraszamy Cię również do sekcji O NAS, gdzie opowiemy Ci jak to wszystko się zaczęło... Będzie to historia o miłości nie tylko do biżuterii...

O NAS
Powiadomimy Cię o nowych postach!

Zapisz się do newslettera aby regularnie otrzymywać najświeższe informacje ze świata biżuterii. Powiadomimy Cię o wszelkich nowinkach, najświeższych trendach, ciekawostkach i nowych postach. Dzięki naszemu newsletterowi będziesz mógł być cały czas na bieżąco!

©2019 - KINGY.PL - Wszelkie prawa zastrzeżone.