Blog o biżuterii by KINGY

ŚWIAT BIŻUTERII

"MOIM ZDANIEM": WYSTAWA BIŻUTERII JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO

7 lutego 2018

Jest taki projekt, który obecnie mocno przyciąga myśli Świata Złotników. Projekt, który narodził się już kilka lat temu, ale dopiero teraz został wystawiony na światło dzienne. To projekt, który w jubilerskim świecie nie wyklucza nikogo. Wystawa, która ma na celu zebranie głosów całego środowiska złotniczego, nie, rozbitego przez przynależność organizacyjną, światopogląd, emocje czy regiony, ani niedzielonego na „rzemieślników” i „artystów”. Każdy z nas ma prawo do własnego zdania. Na tej wystawie mamy świetną okazję je pokazać, wiedząc, jak różne są zainteresowania i opinie uczestników i jak rozmaitymi technikami złotniczymi swoje zdanie można wypowiedzieć. Czy jesteś gotów podjąć takie wyzwanie i wziąć udział w wystawie MOIM ZDANIEM. ?

czytaj więcej...

Blog stworzony z miłości i pasji do biżuterii

W Internecie na każdym kroku można spotkać różnego rodzaju blogi. Tematyka jest bardzo różnorodna, od blogów o jedzeniu po blogi techniczne, na przykład o programowaniu robotów kosmicznych. Postanowiliśmy dołączyć do Polskiej Blogosfery, aby dodać do niej coś od siebie. Dlaczego blog o biżuterii? Bo modna i oryginalna biżuteria to nasza pasja! Podróżujemy po całym świecie, od Włoch po Chiny, aby sprowadzić do Polski najnowszą i najpiękniejszą biżuterię jaką zobaczymy. Dzięki temu jesteśmy w stanie na naszych sesjach przedstawić tak wyjątkową biżuterię i podpowiedzieć Wam jak i z czym ją nosić. Mamy nadzieję, że na naszym blogu o biżuterii odnajdziesz mnóstwo inspiracji, nowych pomysłów na dodatki do stylizacji oraz skorzystasz z naszych wartościowych poradników.

Zapraszamy Cię również do sekcji O NAS, gdzie opowiemy Ci jak to wszystko się zaczęło... Będzie to historia o miłości nie tylko do biżuterii...

O NAS

Powiadomimy Cię o nowych postach!

Zapisz się do newslettera aby regularnie otrzymywać najświeższe informacje ze świata biżuterii. Powiadomimy Cię o wszelkich nowinkach, najświeższych trendach, ciekawostkach i nowych postach. Dzięki naszemu newsletterowi będziesz mógł być cały czas na bieżąco!

ZAINSPIRUJ SIĘ

Sprawdź nasz Instagram

©2018 - KINGY.PL - Wszelkie prawa zastrzeżone.