Blog o biżuterii by KINGY

WIEDZA O BIŻUTERII

Kiedy kupić pierścionek zaręczynowy?

27 listopada 2018

Jeśli zastanawiasz się kiedy kupić pierścionek zaręczynowy to dobrze trafiłeś! To artykuł specjalnie dla mężczyzn, którzy chcą kupić pierścionek zaręczynowy, ale nie wiedzą od czego zacząć i kiedy się za to zabrać. W artykule dzielę się naszym kilkunastoletnim doświadczeniem jubilerskim po to, by ułatwić życie wielu mężczyznom. Już teraz mogę Ci powiedzieć, że zazwyczaj nie wystarczy pójść do sklepu i wyjść z pierścionkiem. Zakup trafionego pierścionka zaręczynowego wymaga najczęściej poświęcenia dużo większej ilości czasu. Ile? Tego dowiesz się w tym artykule.

czytaj więcej...

Blog stworzony z miłości i pasji do biżuterii

W Internecie na każdym kroku można spotkać różnego rodzaju blogi. Tematyka jest bardzo różnorodna, od blogów o jedzeniu po blogi techniczne, na przykład o programowaniu robotów kosmicznych. Postanowiliśmy dołączyć do Polskiej Blogosfery, aby dodać do niej coś od siebie. Dlaczego blog o biżuterii? Bo modna i oryginalna biżuteria to nasza pasja! Podróżujemy po całym świecie, od Włoch po Chiny, aby sprowadzić do Polski najnowszą i najpiękniejszą biżuterię jaką zobaczymy. Dzięki temu jesteśmy w stanie na naszych sesjach przedstawić tak wyjątkową biżuterię i podpowiedzieć Wam jak i z czym ją nosić. Mamy nadzieję, że na naszym blogu o biżuterii odnajdziesz mnóstwo inspiracji, nowych pomysłów na dodatki do stylizacji oraz skorzystasz z naszych wartościowych poradników.

Zapraszamy Cię również do sekcji O NAS, gdzie opowiemy Ci jak to wszystko się zaczęło... Będzie to historia o miłości nie tylko do biżuterii...

O NAS

Powiadomimy Cię o nowych postach!

Zapisz się do newslettera aby regularnie otrzymywać najświeższe informacje ze świata biżuterii. Powiadomimy Cię o wszelkich nowinkach, najświeższych trendach, ciekawostkach i nowych postach. Dzięki naszemu newsletterowi będziesz mógł być cały czas na bieżąco!

©2018 - KINGY.PL - Wszelkie prawa zastrzeżone.