Dior Haute Couture Show jesień-zima 2018-19

2 lipca w Paryżu odbył się pokaz domu mody Dior Haute Couture Show . Muszę przyznać, że ten pokaz mnie zachwycił! Zobaczcie te kreacje! Ja każdą jedną sztukę chciałabym mieć u siebie w szafie! Dior przygotował niezwykle elegancką kolekcję. To prawdziwy pokaz mody z klasą. Bez przepychu – jedynie mistrzowskie kroje, stonowane kolory, najwyższej jakości materiały no i biżuteria! A jaka biżuteria zdobi ostatni pokaz domu mody Dior? Jaka biżuteria jest teraz najmodniejsza?

Biżuteria na pokazie Dior jesień-zima 2018-19

Na wybiegu królują wyłącznie długie kolczyki i to takie ponad 10 cm długości! W zdecydowanej większości są to perełki w uchu, na nich zawieszony jest długi łańcuszek a na końcu wisi duża błyszcząca ozdoba. Nie ma wątpliwości, że takie kolczyki XXL do ramion są teraz najmodniejsze. Co ciekawe modelki w zdecydowanej większości noszą kolczyki asymetrycznie! Tylko jeden kolczyk na uchu to trend, który panuje już od paru sezonów. O asymetrycznych kolczykach pisałam już w artykule STATEMENT JEWELLERY – CO TO TAKIEGO?

 

 

Biżuteria na pokazie Dior to nie tylko ozdoba uszu. Poza długimi kolczykami (noszonymi głównie asymetrycznie) Dior pokazał nam również piękne duże pierścionki, które często są w komplecie z długimi kolczykami. A na szyi widać wyłącznie chokery ( zobacz nasz artykuł CHOKER DUSIK AKSAMITKA ). Na tych czarnych bądź beżowych tasiemkach zawieszone są fantazyjne zawieszki.  Mimo, że chokery z tasiemką już powoli przestają być modne to widocznie Dior ma na ten temat inne zdanie.

 

 

Zobacz cały pokaz DIOR HAUTE COUTURE SHOW jesień-zima 2018-19: