Jak zapakować biżuterię na prezent? To nie problem kiedy kupujesz prezent jubilerski w domu handlowym bądź eleganckim e-sklepie takim jak nasz. Biżuteria na Twoje życzenie może być od razu pięknie zapakowana. Ty nie musisz się już martwić o dodatkowe pakowanie biżuterii na własną rękę. Taką gotową do sprezentowania biżuterię możesz umieścić prosto pod choinką (jak np. przepiękne złote bransoletki na święta). Dzięki temu ukochana osoba będzie mieć wspaniałą niespodziankę – piękny prezent ozdobiony śliczną kokardą.

Na zdjęciu powyżej możesz zobaczyć jak w naszym sklepie KINGY.PL pakujemy prezentowo biżuterię, która trafia prosto do naszych klientów. To przykład jednego z naszych świątecznych wzorów pakowania prezentowego.

Co jeśli jednak nie masz takiej możliwości, żeby ktoś zapakował prezenty za Ciebie? Zawsze możesz zrobić to na własną rękę. Jeśli użyjesz jednego z poniższych pomysłów na zapakowanie biżuterii, ukochana osoba na pewno doceni Twoje zaangażowanie. Gdy ukryjesz biżuterię w nieprzeźroczyste pudełeczko to dodatkowo obdarowana osoba najprawdopodobniej nie będzie nawet podejrzewać, że ten prezent jest piękną biżuterią. Skorzystaj z naszych inspiracji, bez względu na to, czy już wybrałeś złote kolczyki dla ukochanej, czy dopiero zaczynasz się zastanawiać, które naszyjniki srebrne wybrać.

Pomysł na wręczenie biżuterii #1 Pudełka jak matrioszki

Ukrycie małego prezentu, takie jak złoty naszyjnik celebrytka pałeczka w kilka pudełek to zabawny i łatwy sposób na zaskoczenie ukochanej osoby. Kup kilka pudełek upominkowych, które można wkładać jedno w drugie, upewniając się, że najmniejsze pudełko jest wystarczająco duże, aby pomieścić zapakowany prezent jubilerski.
Umieść zapakowany prezent z biżuterii w najmniejszym pudełku, włóż to pudełko do większego pudełka i powtórz procedurę. Oczekiwanie będzie rosło po otwarciu każdego z pudełek. Na końcu oczy ukochanej osoby ujrzą upragnione złote celebrytki, a Ty usłyszysz okrzyk radości!

Pomysł na wręczenie biżuterii #2 Góra prezentów

Możesz również ukryć swój prezent, układając kilka pudeł na sobie i owijając je wstążką. Taki sposób pakowania sprawdzi się bardzo dobrze, jeśli dajesz wiele sztuk biżuterii, które stworzą komplet, jak np. połączenie następujących elementów z kolekcji Art Deco:

Jeśli nie masz upatrzonego kompletu biżuterii to możesz np. kupić prezent, który pasuje do biżuterii jaką dajesz. Może to być na przykład miękka ściereczka do polerowania biżuterii lub płyn do czyszczenia biżuterii (rewelacyjny płyn do czyszczenia biżuterii znajdziesz w naszym sklepie TUTAJ). Będzie to świetne uzupełnienie podarunku, jakim są np. srebrne bransoletki. Umieść każdy prezent w osobnym pudełku. Najlepiej będą wyglądać pudełka o różnej wielkości, ułożone od największego do najmniejszego. Zawiąż wstążkę wokół pudełek, aby wyglądały jak jeden prezent, przypominający w konstrukcji piętrowy tort. Ukochana osoba na pewno nie będzie miała pojęcia, co jest w środku. Polecamy włożyć główny prezent – biżuterię, do ostatniego pudełka. Dzięki temu do ostatniej chwili przytrzymasz obdarowywaną osobę w niepewności. Kiedy otworzy ostatnie pudełko i znajdzie w nim upragnione srebrne kolczyki na pewno będzie zachwycona!

Wyjątkowa biżuteria wymaga wyjątkowej oprawy

Kreatywne pomysły na zapakowanie biżuterii nie są skomplikowane i nie wymagają wielkiego doświadczenia i manualnej sprawności. Odrobina kreatywności sprawia, że prezentowe opakowanie biżuterii jest tak samo niezapomniane, jak sama biżuteria, która znajduje się wewnątrz opakowania.

Jak pakować prezenty by @FirstMediaBlossom

Dodatkowo podsyłamy Wam genialny filmik znaleziony na fanpage @FirstMediaBlossom na FB. Filmik przedstawia pare przydatnych tricków podczas pakowania prezentów. Link do Filmiku na FB znajdziecie poniżej filmiku.

 

Oryginalny link: https://www.facebook.com/watch/?v=564790000987090