Musimy się Wam czymś pochwalić!

Już za dwa tygodnie lecimy z Kamilem na Międzynarodowe Targi Jubilerskie do Monachium INHORGENTA 2018. To jedne z najważniejszych na świecie i bardzo cenione przez polskich członków branży jubilerskiej targi jubilerskie. Targi INHORGENTA MUNICH 2018 to niekwestionowany wyznacznik trendów w branży na przyszły rok.  Dlatego właśnie tak bardzo cieszymy się z otrzymanego zaproszenia!
Będąc tam będziemy mieli okazję zobaczyć nie tylko najnowsze kolekcje wiodących światowych marek ale i poznamy śmietankę artystyczną z całego świata! Muszę dodać, że w zeszłym roku hitem strefy artystycznej byli polscy projektanci, którzy w wyjątkowo licznym gronie prezentowali swoją niezwykłą kreatywność. Zobaczymy czy w tym roku międzynarodowe towarzystwo z branży również zauważy i doceni naszych mega zdolnych artystów!

 

Plan działania

Przez 3 dni, otoczeni grupą 1200 wystawców i ponad 30 000 kupców z 80 krajów, będziemy chodzić wzdłuż i wszerz po 6 olbrzymich halach pełnych biżuterii, kamieni szlachetnych i ekskluzywnych zegarków i będziemy zbierać najciekawsze informacje z tej międzynarodowej jubilerskiej imprezy. Nastawiamy się na wyhaczenie prawdziwych pereł Inhorgenty (najciekawszej wg nas biżuterii na targach). Nie pominiemy udziału w profesjonalnych seminariach prowadzonych przez prawdziwe jubilerskie szychy a za cel nadrzędny stawiamy sobie zdobycie dla Was najświeższych modowych inspiracji na nadchodzący rok. Poniżej plan tylko jednej z sześciu hal. Sama ta jedna hala wygląda jak dobrze wypasiona galeria handlowa. Przed nami nie lada wyzwanie! 😀

 

 

Nasze Walentynki

Targi zaczynają się już 16 lutego. W międzyczasie zaliczamy z Kamilem jeszcze romantyczne Walentynki w Monachium i ruszamy na podbijanie INHORGENTY! Relację z targów znajdziesz na naszym blogu zaraz po wydarzeniu. Na pewno też wrzucimy coś wcześniej na naszego Instagrama!

A tymczasem łapcie parę zdjęć z zeszłorocznej edycji: