Zobacz jak może wyglądać nowoczesna biżuteria w przyszłości. Wyobraź sobie bransoletkę nowej generacji, która jest Twoim cyfrowym asystentem. Taka bransoletka mogłaby Cię na bieżąco informować o dostosowanych powiadomieniach, a jednocześnie dostosuje się do Twojego nastroju i ubioru. Taka może być właśnie nowoczesna biżuteria, która poza ozdobą byłaby również naszym prywatnym asystentem. Taka cyfrowa bransoletka mogłaby zostać wielkim hitem! Byłaby to prawdziwa rewolucja w świecie gadżetów i konkurencja dla smartwatchy. Miałaby znacznie większe możliwości: większy wyświetlacz, więcej funkcji i łatwiejszą obsługę. Jeśli chodzi o design to taka nowoczesna biżuteria mogłaby się dostosowywać do konkretnej stylizacji, którą mamy na sobie.

 

Czy taka nowoczesna biżuteria istnieje?

Taka nowoczesna biżuteria przyszłości jest póki co wyłącznie wytworem wyobraźni. Poziom technologiczny jest jeszcze zbyt niski, żeby stworzyć taką bransoletkę, ale to może być kwestią kilku lat, kiedy taka nowoczesna biżuteria zacznie faktycznie istnieć. Tym bardziej, że temat nowoczesnej biżuterii zaczął już interesować niektórych projektantów. Studio Square Circle Media z Londynu postanowiło połączyć autentyczny wygląd bransoletki z cyfrowym prywatnym asystentem informującym nas o powiadomieniach, wiadomościach itp. Stworzyli smart high-fashion bangle z nieskończoną liczbą możliwości.

 

Jak wygląda nowoczesna biżuteria smart bangle?

Ta nowoczesna biżuteria charakteryzuje się prostą formą i brakiem zbędnych ozdób. Zamiast tego ma duży zakrzywiony ekran, który pozwala z łatwością łączyć informacje, interakcje i design. Sensory wewnątrz bransoletki nie są widoczne z zewnątrz, ale pozwalają na pomiar czynności życiowych, dzięki czemu bransoletka ta pomaga w dbaniu o zdrowie, dobry sen i kondycję fizyczną. Smart bangle ma zgrabny przycisk, dzięki któremu bransoletka bardzo łatwo się otwiera. Niespodzianką jest nakładka na nadgarstek, którą można włożyć wewnątrz bransoletki, dzięki czemu znacznie podnosi poziom komfortu w trakcie pracy z bransoletką i noszenia jej na co dzień.

 

Jak Wam się podoba takie połączenie świata biżuterii z nowoczesną technologią?:)

 

Digital Bangle from Danny Burnside on Vimeo.

 

Źródło: https://www.behance.net/gallery/76708051/Bangle-Digital-Jewellery

 

 

Zobacz też artykuł: Statement Jewelry