Zostaliśmy wyróżnieni! Dostaliśmy się do wąskiego grona sklepów jubilerskich, które mogą sprzedawać biżuterię pracowni MOTYLE w Internecie! MOTYLE to w 100% polska firma jubilerska. Została założona w 2005 roku w pięknym Sopocie by projektować i sprzedawać nowoczesną i nieszablonową biżuterię. Cel realizują z zaskakującą skutecznością! Tworzą nieprzeciętne wzory z naturalnych materiałów m.in. ze srebra, ametystów, kryształów Swarovskiego i pereł. Nie znajdziesz podobnej biżuterii. Są unikatowi i nie do podrobienia!

Biżuteria Motyle – moje pierwsze wrażenie

Pierwszy kontakt z firmą Motyle miałam ponad 5 lat temu, kiedy to natrafiłam na jej stoisko podczas targów jubilerskich. Mój wzrok przyciągnęło oryginalne, jedyne w swoim rodzaju podejście do biżuterii. Świeże pomysły i nieszablonowe wzory to znak rozpoznawczy firmy MOTYLE. Biżuteria zaprojektowana niby prymitywnie, robi wrażenie surową formą i dbałością o szczegóły. Wypuszczanie nowych wzorów podzielone jest na kolekcje. My wybraliśmy dla Was komplet z najnowszej kolekcji 2016, która już cieszy się niezwykłą popularnością!

Kryształy Swarovskiego – VOLCANO

Pozłacane srebro i kryształy Swarovskiego VOLCANO zamknięto w spektakularną formę. Nieprzypadkowe cięcie kamieni Swarovskiego sprawia, że wyciągnięto z nich 100%! Niektóre ścianki kryształu są matowe, niektóre błyszczące, dzięki czemu kamień jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Niemal hipnotyzuje swoim wyglądem – bogactwem kolorów i głębią blasku. Można doszukać się w nim przeróżnych barw od fioletu, żółci, różu, czerwieni po zieleń i niebieski. Patrząc na zdjęcia można się pomylić i stwierdzić, że jest to kilka różnych kompletów. Aż ciężko uwierzyć, że jeden naszyjnik, bądź jeden pierścionek mogą przyjąć tak różne odcienie. Popatrz tylko na ten pierścionek! Jego projektant ma u mnie niewyobrażalnie wielkiego plusa! Pierścionek założony na jeden palec, sięga dużym kamieniem Swarovskiego na sąsiedni palec. Robi to niezwykłe wrażenie w trakcie noszenia. Aż ciężko oderwać od niego wzrok. Dłoń jest pięknie ozdobiona. Co więcej, pierścionek jest regulowany, więc można zmienić jego rozmiar w zależności od upodobań (minimalnie 12 , maksymalnie 15).

Słowa nie oddadzą spektakularnego charakteru tej biżuterii. Opisałam komplet MOTYLI, który wybraliśmy do nowej sesji, ale więcej znajdziesz w filmiku i zdjęciach poniżej.

Co ważne! Unikatowa biżuteria MOTYLE, już wkrótce pojawi się w sklepie KINGY!