Na weselu główną atrakcją jest zawsze młoda para. To ich wieczór i uwaga rodziny oraz wszystkich znajomych skupia się na nich. Jednak obok młodej pary widoczna jest też druhna – jest ona prawą ręką panny młodej. Ponieważ druhna jest bardzo ważną osobą w trakcie wesela, musisz zadbać również o jej prezencję. Biżuteria dla druhny to bardzo ważny element.

Czy wizerunek druhny jest istotny?

Druhna musi być ubrana elegancko, aby uwydatnić piękno ślubu. Jej sukienka oraz akcesoria, które nosi, powinny być dopasowane do sukni panny młodej oraz tematu przewodniego ślubu. Jako specjaliści od biżuterii mamy dla Ciebie kilka rad jak wybrać biżuterię dla druhny. Oto kilka rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę.

Biżuteria dla druhny – akcesoria istotne dla podkreślenia indywidualności

Przede wszystkim pozwól druhnie wybrać swoje akcesoria. To pomaga w odzwierciedleniu jej charakteru i indywidualności. Największym błędem, jaki możesz popełnić podczas wybierania akcesoriów dla druhny, jest dokonanie wyboru bez jej wiedzy i konsultacji z nią.

Powinnaś poinformować druhnę, aby wybrała biżuterię, taką jak srebrne lub złote kolczyki, złote bransoletki, a także odpowiedni naszyjnik (np. złote celebrytki). Można również dać jej pewne wskazówki, które pomogą jej idealnie wpasować się klimat Twojego wymarzonego wesela . Możesz np. określić długość naszyjnika lub kolczyków. Możesz również powiedzieć, czy chcesz by założyła perły lub akcesoria kryształowe.

Pomoże jej to w dokonywaniu własnych wyborów odzwierciedlających jej smak, a także pozostanie w zgodzie z twoją wizją. Pozwoli Ci to uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Kolorystyka biżuterii, a suknia ślubna

Należy pamiętać, że kolor sukni, którą założy druhna, odgrywa kluczową rolę w wyborze biżuterii. Na przykład, jeśli sukienka ma kolor różowy, powinnaś poprosić ją o zakup biżuterii w odcieniu ciemniejszego różu. To jedyny sposób, w jaki akcesoria uzupełniają sukienkę.

Dobrym pomysłem jest również dopasowanie biżuterii druhny do biżuterii noszonej przez pannę młodą.

Personalizacja

Kiedy kupujesz biżuterię dla druhny, powinnaś pomyśleć również o spersonalizowaniu pudełku z biżuterią. Kup pudełko na biżuterię i spersonalizuj je. Powinno się na nim znaleźć imię druhny oraz data ślubu. Dodatkowo możesz zamieścić na nim nazwisko młodej pary. Jest to jedna z tradycji, którą praktykuje się na całym świecie.

Nie przesadzaj z akcesoriami

Noszenie zbyt dużej ilości biżuterii może zbędnie zwracać uwagę gości weselnych. Czasami wygląda to niezręcznie, gdy nosisz zbyt dużo łańcuszków czy pierścionków. Dlatego ważne jest, aby zarówno panna młoda, jak i druhna nosiły mniejszą, ale gustowną biżuterię lub inne akcesoria.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą Ci przy wyborze biżuterii dla druhny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z biżuterią na wyjątkową biżuterię ślubną!