3 dziewczyny. 3 sukienki. 3 wesela… Nie, nie nasze wesela Ja + dwie znajome, wszystkie znalazłyśmy się na listach gości weselnych. Przyjęcia już niedługo a my nadal nie mamy sukienek! Wstępny obchód jest już za nami. Standardowo GalMok i Złote. Sieciówki, wszędzie ten sam krój- nic nas nie zaskoczyło.

Ostatnio wpadł mi w ręce artykuł (http://fashionbiznes.pl/czy-dom-mody-modo-upada/). Bardzo trafnie (niestandardowo) przedstawiona została sytuacja pewnego centrum handlowego. Chciałam sama przekonać się na jakim poziomie stworzono i jak prosperuje (już nie taki nowy) dom mody MODO w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 22 w Warszawie.

Nadarzyła się do tego świetna okazja. Trzy dziewczyny poszukujące wyjątkowych sukienek na zbliżające się wesela wyruszyły na zakupy.

Co mnie zaskoczyło ?

Także… chciałam obalić mit, że w domu mody MODO w Warszawie nie kupi się ciuchów nie wydając fortuny. Owszem można takowe znaleźć, jednak jeśli szukasz czegoś:

to zdecydowanie polecam robienie zakupów w MODO!
My wyszłyśmy z zakupów pozytywnie zaskoczone i szczęśliwe bo problem szukania sukienki na wesele każda z nas ma już za sobą!:)

A teraz spójrz na wideo relację z domu mody MODO.