Zazwyczaj zawieszki nosimy na łańcuszku, ewentualnie na bransoletce. Rzadziej spotyka się pierścionki z zawieszką. A przecież są takie piękne! My od razu je pokochaliśmy. Pierścionki z zawieszkami występują w przeróżnych wzorach. Mają doczepione serduszka, koniczynki, nieskończoności, kluczyki a nawet kłódki w kształcie serca. Każdy znajdzie swój ulubiony model. Ale nie wszystkie pierścionki z zawieszkami są ładne.

Jakie pierścionki z zawieszkami wybrać?

Ważne żeby zawieszka w takim pierścionku nie była za duża. Pierścionki z zawieszkami mają być subtelne, minimalistyczne i wykonane w odpowiednich proporcjach. Widzieliśmy dużo wzorów pierścionków z zawieszkami, w których zawieszka była tak duża, że spokojnie można by było ją zawiesić na łańcuszku. Nie o  to chodzi. Wielkość zawieszki powinna być dostosowana do wielkości pierścionka. Jeśli pierścionek jest drobny to i zawieszka powinna być delikatna.

Różnych modeli pierścionków z zawieszkami jest na tyle dużo, że można zebrać ich całą kolekcję. Taka kolekcja pierścionków z zawieszkami wygląda rewelacyjnie! Żeby nie być gołosłownym przygotowaliśmy dla Was specjalną wielkanocną sesję z pierścionkami z zawieszkami. Wybraliśmy te pierścionki z zawieszkami, które podobają się nam najbardziej. Sami zobaczcie jakie są piękne!

Srebrny pierścionek z zawieszką serduszko

Do sesji wybraliśmy srebrny pierścionek z zawieszką serduszko. Jak widzicie na zdjęciach ten model pierścionka występuje w różnych konfiguracjach. Jest srebrny pierścionek z zawieszką z wypełnionym serduszkiem i srebrny pierścionek z zawieszką z ramką serca. Kształt jednego i drugiego serduszka jest taki sam, różnią się tylko wypełnieniem. Dla fanów złota jest srebrny pierścionek z zawieszką z pozłacanym sercem. Dla tych, którzy wolą srebro jest wersja bez pozłacanych dodatków.  

 

 

 

 

Złoty pierścionek z zawieszką serduszko

Pierścionki z zawieszkami występują zarówno w srebrze jak i w złocie. Złoty pierścionek z zawieszką serduszko, który widzicie poniżej, to była moja miłość od pierwszego wejrzenia! Zobaczcie, że ten złoty pierścionek z zawieszką serduszko jest ozdobiony białymi cyrkoniami, które pięknie mienią się przy każdym ruchu dłonią. To pierścionek dla dziewczyny, która ceni sobie minimalistyczne kształty oraz wysokiej jakości materiały. Ja sama mam ten pierścionek i muszę przyznać, że odkąd go założyłam, to prawie nigdy go nie zdejmuję ( czego nie powinno się robić!..:P ).

Srebrny pierścionek z zawieszką koniczyna

Uwielbiam ten srebrny pierścionek z zawieszką koniczyna głównie ze względu na fajną zawieszkę. Ta srebrna zawieszka koniczyna jest prześliczna, taka pękata – przypomina mi ponacinaną bułeczkę. Często spotkałam się też z opinią, że ten srebrny pierścionek z zawieszką koniczyna jest chętnie kupowany na prezent. Koniczyna jako symbol szczęścia faktycznie może się świetnie sprawdzić jako upominek.
Srebrny pierścionek z zawieszką kłódka w kształcie serca

Srebrny pierścionek z zawieszką kłódka w kształcie serca jest kolejnym modelem z kolekcji pierścionków z zawieszkami. Zawieszki w tych pierścionkach są zawieszone na ruchomych kółeczkach, dzięki czemu lekko poruszają się w trakcie noszenia. Ja osobiście w trakcie noszenia pierścionków z zawieszkami uwielbiam bawić się ich zawieszkami. Jest w tym coś odstresowującego 😛 Zobacz jak ten srebrny pierścionek z zawieszką kłódka w kształcie serca ślicznie wygląda na dłoni. 

skarpetki długie krówki

Na zdjęciach zobaczycie też skarpetki w krówki. To moje ostatnie odkrycie! Na istagramie trafiłam do Vanooki i oszalałam:P To sklep ze skarpetkami w przeróżnych śmiesznych wzorach. Podrzucam Wam info bo na ich stronkę trafiłam zupełnie przez przypadek, a okazało się, że mają przefajne skarpety:)  https://vanooki.com/