Złotej i srebrnej biżuterii ze skrzydłami nie trzeba nikomu za bardzo przedstawiać. Skrzydła w biżuterii są modne, to wiadomo. Są hitem już nie od tego sezonu, to też wiadomo. A to, że są piękne i nadają lekkości każdej stylizacji, to widać już na pierwszy rzut oka. Złota i srebrna biżuteria ze skrzydłami jest pięknym symbolem wolności, niezależności i swobody. To biżuteria szczególnie polecana dla marzycielek, dla dziewczyn kochających podróże, wolność, szum morza i wiatr we włosach. Biżuteria ze skrzydłami doda Ci skrzydeł! Pamiętaj o niej zastanawiając się nad prezentem dla koleżanki, która uwielbia podróże! To będzie piękna biżuteria odzwierciedlająca jej duszę. A bransoletka skrzydła anioła…

Srebrna bransoletka skrzydła anioła

Niesamowicie lekka i delikatna bransoletka ze skrzydełkiem anioła to dodatek, który bardzo szybko zyskał wielu zwolenników. Coraz częściej widujemy ten element biżuterii w polskim show biznesie. Jedną z gwiazd , która mocno promuje biżuterię z elementami skrzydeł, ptaków i piór, jest Martyna Wojciechowska. Według naszych „przecieków” ze świata biżuteryjnego bransoletki ze skrzydłami i piórkami będą dominować w tym sezonie na rękach kobiet. Wiesz dlaczego uwielbiam nosić tę bransoletkę ze skrzydełkiem?

Pierwszym skojarzeniem jakie mi się nasuwa, kiedy na nią patrzę, to zapach powiewającego wiatru nad morzem. Jedną z moich pasji jest windsurfing i ta bransoletka kojarzy mi się z wolnością i niezależnością, jaką czuję płynąc w ślizgu na mojej desce. Nawet teraz, kiedy siedzę w biurze i piszę dla Ciebie ten artykuł, mogę na nią spojrzeć i na chwilę przenieść się nad wybrzeże. To wspaniałe uczucie. Jestem pewna, że każda z Was ma takie wspomnienie, do którego chciałaby wrócić, aby przez chwilę poczuć się jak wtedy. Ja swoje zamknęłam w tej bransoletce ze skrzydełkiem anioła. Polecam tę metodę, ponieważ może pomóc przetrwać cięższy dzień w pracy. A Ty, w czym zamykasz swoje wspomnienia?

Srebrny naszyjnik ze skrzydłem anioła

Moim zdaniem bardzo dobrze jest nosić komplety biżuterii, bo dodają harmonii całej stylizacji. Dlatego do bransoletki dobrałam srebrny naszyjnik ze skrzydłem. Dla mnie ten konkretny model wygląda jak skrzydła anioła. Naszyjnik i bransoletka posiadają tak wyraźne frezy, żeby jak najtrafniej przedstawiać wzór skrzydeł. Naszyjnik, tak samo jak bransoletka ze skrzydełkiem, ślicznie układa się na dłoni i podkreśla kobiecą delikatność. To niezobowiązująca srebrna biżuteria, która pasuje zarówno do eleganckich kostiumów jak i luźnego casualowego looku. Musze jeszcze wspomnieć o mojej stylizacji. Zdecydowałam się na tak modne od jakiegoś czasu, białe body. O tym jak je nosić możecie przeczytać na przykład na blogu shinysyl. Jest to styl promowany przez wiele gwiazd, choćby samą Madonnę. Pamiętacie teledysk „Hang Up” ?

Sami widzicie, że w tak codziennej stylizacji komplet biżuterii ze skrzydłami nie jest niczym przesadnym. Dodaje jej finezji. Jak podoba się wam takie zestawienie srebrnej biżuterii ze skrzydłami na co dzień?