Do Sylwestra zostało już niecałe 2 tygodnie! W tym roku nie chcemy robić wszystkiego na ostatnią chwilę, więc już prawie wszystko zostało ustalone. Dopiero co obgadaliśmy ze znajomymi ostatnie szczegóły dotyczące organizacji Sylwestra. Ustalony DRESSCODE: „IKONY ŚWIATOWEGO KINA”. Zapowiada się ciekawa noc, bo możliwości różnych interpretacji jest mnóstwo. Mogę zmienić się w Audrey Hepburn, Batmana, Ojca Chrzestnego czy Hermionę Grenger. A wy macie już plany sylwestrowe dopięte na ostatni guzik? Wiece gdzie i z kim idziecie? No i w co się ubierzecie? Macie już wybraną biżuterię na sylwestra?

Biżuteria na sylwestra

Jako, że biżuteria jest niezwykle ważnym dodatkiem w tę wyjątkową noc, to przygotowałam dla Was biżuteryjne inspiracje sylwestrowe, które pomogą Wam podjąć decyzję co do wyboru odpowiednich dodatków do kreacji. Co rządzi wśród sylwestrowej biżuterii? Zdecydowanie duże kolie. Takie długie srebrne naszyjniki, świetnie pasują co małej czarnej. Prosta sukienka ozdobiona pokaźnym naszyjnikiem od razu nabiera wyjątkowego charakteru. Co więcej, biżuteria sylwestrowa powinna pięknie się mienić, żeby jej właścicielka mogła błyszczeć na parkiecie. Żeby to osiągnąć, polecam biżuterię bogato ozdobioną cyrkoniami. Pokaźne podwójne pierścionki wysadzane białymi cyrkoniami, rzucaj się w oczy i wyjątkowo dobrze wyglądają w trakcie balu bądź domówki.

A co z bransoletkami?

Jeśli chcemy założyć bransoletkę, to wybierzmy pokaźną i widoczną. Świetnym rozwiązaniem jest srebrna bransoletka łączona z pierścionkiem. Zakładając taką biżuterię mamy na sobie w komplecie od razu bransoletkę i pierścionek. To odważna i nieco romantyczna biżuteria, która na pewno zrobi duże wrażenie w trakcie zabawy sylwestrowej. Jeśli zastanawiamy się jakie kolczyki założyć, to najlepiej jak będą one duże i błyszczące. Polecam duże kolczyki koła albo srebrne kolczyki gwiazdy wysadzane cyrkoniami. Biżuteria sylwestrowa powinna być po prostu nieco szalona, ma rzucać się w oczy i lśnić. W tą jedną noc w roku zostawmy delikatną biżuterię w kuferku, a wyciągnijmy tą strojną. Sylwester to nie zwykła zabawa, więc poczujmy się wyjątkowo! Na pewno pomoże Wam w tym nieprzeciętna biżuteria. Poniżej podrzucam Wam parę inspiracji, zobaczcie same jaką biżuterię na sylwestra założyć.