BIŻUTERIA PRACOWNI MOTYLE

Wczoraj nasze sklepy jubilerskie KINGY odwiedził przesympatyczny Pan Maciej – przedstawiciel Pracowni MOTYLE. Ci, którzy są na bieżąco z artykułami bloga KINGY, powinni pamiętać naszą pierwszą sesję z tą awangardową srebrną biżuterią. Pan Maciej przyjechał z najnowszą kolekcją biżuterii zaprojektowaną i stworzoną przez Pracownię MOTYLE. To jego wizyta zainspirowała mnie do napisania tego posta, abyś mogła zobaczyć jakie wrażenie robi biżuteria pracowni MOTYLE… ale o tym za chwilę.

Druga odsłona biżuterii MOTYLE

To już druga odsłona MOTYLI na naszym blogu. Zdecydowałam się poświęcić im kolejny artykuł, ponieważ widzę jak dużą popularnością cieszy się ta srebrna biżuteria w naszym sklepie z biżuterią KINGY.PL. Chcę, żeby fani biżuterii powstającej w Pracowni Motyle mieli szansę przyjrzeć się jej na wielu zdjęciach, przy dziennym świetle, przy różnych ujęciach i profilach. Chcę żebyście mieli okazję upewnić się, czy aby na pewno te oryginalne wzory do Was przemawiają.

Surowe i ekstremalnie dokładne

Tym razem wybrałam srebrny komplet naszyjnika i kolczyków z kryształem Swarovskiego MULTICOLOR, który jest sztandarowym przykładem nieszablonowego podejścia do projektowania biżuterii. Wzór srebrnego naszyjnika i kolczyków jest mieszanką surowej kompozycji i pedantycznej precyzji wykończenia. Pięknie mieniące się kryształy Swarovskiego zachwycają swoją brylancją i mnogością kolorów. W zależności od kąta padania światła, kamienie są szare, niebieskie, brązowe albo zielone. Nie bez powodu nazwane zostały MULTICOLOR. To te wyjątkowe kryształy rozświetlają matowy odcień srebra. To komplet genialnie pasujący do długich wełnianych swetrów, które tak chętnie nosimy jesienią. Jeśli chodzi o kolory, to zobaczcie jak ta biżuteria świetnie urozmaica ciuchy w jednolitych barwach (bieli, szarości, czerni). Jestem ciekawa czy już wiecie, do czego ubrałybyście ten srebrny komplet?