Pierwszy raz o łapaczach snów usłyszałam dość niedawno, bo w maju zeszłego roku. To było jak miłość od pierwszego wejrzenia. Tym bardziej, że było mi dane zobaczyć jeden z piękniejszych dostępnych wtedy wzorów srebrnego łapacza snów.Swoim zachwytem nad tym rodzajem biżuterii dzieliłam się już z Wami w jednym z artykułów ( naszyjnik Łapacz Snów ze srebra ). Mój zachwyt nad łapaczami snów trwa i cieszę się, że udało mi się zarazić nim i Was. Dziewczyny, Wy chyba też rozmawiałyście ze swoimi chłopakami o swoich słabościach do łapaczy snów co? Wszystko na to wskazuje, bo przed świętami Bożego Narodzenia łapacze snów zrobiły furorę, bo uwaga(!): w naszym sklepie były rozchwytywane głównie przez facetów! Chyba pod niejedną choinką czekał pięknie zapakowany naszyjnik łapacz snów…;)

 

Biżuteria w stylu BOHO w sam raz na wiosnę

Ale okres świąt mamy już dawno za sobą! Teraz ostatnim wielkim wydarzeniem w świecie mody był Nowojorski tydzień mody prezentujący kolekcje na wiosnę/lato 2017. Co się okazuje styl boho, a tym samym biżuteria w stylu boho jest nadal na topie! Zima może nie sprzyja noszeniu zwiewnych ubrań z lekkimi naszyjnikami, ale lada chwila będziemy mieć wiosnę! Trzeba wiedzieć o tym już teraz, żeby zmieniając szafę z zimowej na wiosenną postawić na biżuterię w stylu boho.

Jaka biżuteria będzie modna tej wiosny?

Zdecydowanie stawiam na biżuterię w stylu BOHO. Pamiętajcie! Ta biżuteria to głównie złote i srebrne:

  • naszyjniki, kolczyki i bransoletki łapacze snów, które bosko falują przy każdym kroku dodając nam lekkości i powabności
  • kolczyki i naszyjniki piórka, które nawiązują do natury i pozwalają nam wyrwać się z męczącego rytmu dnia codziennego
  • przeróżne pierścionki noszone równocześnie w dużych ilościach (przede wszystkim tak obecnie modne: pierścionek elips, pierścionek tunel, pierścionek strzała) które symbolizują naszą niepokorną duszę i chęć do zabawy.

Tak piękna symbolika i wspaniałe wzory sprawiają, że biżuteria w stylu boho jest coraz bardziej lubiana. A od zeszłego roku, kiedy to w Polsce zyskała mocno na popularności, wiele się zmieniło. Przede wszystkim to projektanci biżuterii docenili ten styl i zasypali nas przepięknymi nowymi wzorami! W końcu można zdobyć złote łapacze snów (wcześniej ten wzór był zarezerwowany wyłącznie dla srebra). Do naszyjników łapaczy snów można teraz dobrać bransoletki i kolczyki do kompletu. Pierścionki są teraz dostępne w przeróżnych ciekawych wzorach takich jak pierścionek elips czy tunel.

Sesja z biżuterią w stylu BOHO

Zdobyłam dla Was przepiękne wzory biżuterii w stylu boho, którym szybko zrobiłam zdjęcia i zaprezentowałam na poniższej sesji. Ta wyjątkowa biała szkatułka jest wypełniona najnowszymi wzorami srebrnych łapaczy snów oraz złotymi pierścionkami w przeróżnych modnych wzorach. Zobaczcie same i pamiętajcie: tę wiosnę witamy z biżuterią w stylu boho!