Nasz blog to wiedza o biżuterii i doświadczenie jubilerskie - skorzystaj z tego...

  Biżuteria to nasza specjalność, pasja i sposób na życie. Każdego dnia się nią otaczamy i dowiadujemy się o niej czegoś nowego. Dzięki temu możemy dzielić się z Wami nasza wiedza o biżuterii i doświadczeniem. Bardzo chętnie publikujemy na łamach naszego bloga wszystkie ciekawostki o biżuterii jakie tylko uda nam się znaleźć. Chcemy zainteresować naszych czytelników i poszerzyć ich wiedzę.

  Będziemy tworzyć dla Was poradniki o biżuterii.

  W miarę możliwości będziemy też starać się umieszczać porady i poradniki o biżuterii. Będziemy odpowiadać w nich na najczęściej nurtujące Was pytania. Ale do tego będziemy potrzebować Waszej pomocy... a właściwie Waszych pytań. Dlatego nie krępujcie się do Nas pisać jeśli macie z czymś problem. Z miłą chęcią odpowiemy na każde Wasze pytanie. Formularz kontaktowy lub nasz email znajdziecie w zakładce KONTAKT - czekamy na Wasze wiadomości :)

  Ciekawostki o biżuterii - czyli to co tygryski lubią najbardziej.

  W jubilerstwie jest wiele rzeczy wartych uwagi o których ludzie nie wiedzą. Będziemy w tej zakładce umieszczać ciekawostki o biżuterii w formie krótkich postów w stylu: "Czy wiedziałeś, że ..." mam nadzieję, że uda nam się Ciebie nie raz zaskoczyć naszymi biżuteryjnymi ciekawostkami.

  Miłego czytania!

  ©2024 - KINGY.PL - Wszelkie prawa zastrzeżone.