Złote kolczyki sześciany z białą cyrkonią długie 585

  3 299,00 zł
  Brutto Produkt na zamówienie.
  3400000114

  Cyrkonie wyglądają szczególnie zjawiskowo, kiedy ich rozmiar jest pokaźny. Wtedy ich krystalicznie czysta barwa i diamentowe cięcie można podziwiać w całej okazałości. Nasza nowość: złote kolczyki z dużą białą cyrkonią długie są takim typem ozdoby. Bogate, olśniewające i wyrafinowane spodobają się kobietom, dla których biżuteria to coś więcej, niż tylko ładne świecidełka.

  Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

   

  Twoja przesyłka będzie zabezpieczona przed kradzieżą oraz zaplombowana

   

  Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia

   

  Masz 30 dni na zwrot zakupionego towaru bez podawania przyczyny

  Spójrz jak lśnią te złote kolczyki z dużą białą cyrkonią!

  Jeśli chodzi o te złote kolczyki z dużą cyrkonią wiszące nie ma wątpliwości, że złotnicy stanęli na wysokości zadania. Tym, co przykuwa wzrok, jest ogromny sześcian cyrkonii ustawiony pod takim kątem, aby jak najlepiej odbijać padające na niego światło i dzięki temu lśnić diamentowym blaskiem. Mniejsza cyrkonia umieszczona jest na angielskim zapięciu kolczyka, co sprawia, że prezentowane złote kolczyki sześciany z białą cyrkonią 585 prezentują się spektakularnie.

  Złote kolczyki z dużą cyrkonią wiszące - intrygujące kontrasty

  Jednak niezwykłe kamienie nie są jedyną zaletą tego wytwornego dodatku. Złote kolczyki sześciany z białą cyrkonią 585, tak jak wskazuje na to opis, wykonane są ze złota próby 585. Żółty, ciepły kolor kruszcu ciekawie kontrastuje z wyrazistym kryształem cyrkonii. Kolejnym intrygującym elementem jest kontrast form, jakie prezentuje cyrkonia i ramka, w której jest osadzona: pierwszy element posiada zdecydowany kształt, drugi natomiast jest łagodnym półkolem delikatnie okalającym kamień. Cóż za wykwintny design!

  Opis

  Typ
  Kolczyki
  Materiał
  Złoto (próba 585)
  Waga
  8,200 g
  Zapięcie
  Angielskie
  Kamień
  Cyrkonia
  Szerokość
  1,30cm
  Długość
  3,25cm

  Produkt znajduje się w kategoriach:

  Złoto
  Złote Kolczyki