Długie złote kolczyki sopelki

  Długie złote kolczyki sopelki

  623,00 zł
  Brutto
  3400000075

  Długie złote kolczyki sopelki to wyjątkowo efektowna ozdoba do sukienki czy topu na ramiączkach. Poruszające się przy każdym ruchu głową błyszczące złote sopelki rozjaśnią całą twarz i spowodują, że trudno będzie ich nie zauważyć. Eleganckie kolczyki ze złota próby 333 zapinają się na bardzo wygodny sztyft, zapięcie chętnie wybierane przez większość pań.

  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


   

  Twoja przesyłka będzie zabezpieczona przed kradzieżą oraz zaplombowana

   

  Zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia

   

  Masz 30 dni na zwrot zakupionego towaru bez podawania przyczyny

  Długie złote kolczyki łezki

  Bardzo szykowne, odpowiednie na wyjątkowe okazje długie złote kolczyki łezki stworzone zostały po to, by uatrakcyjnić każdą elegancką kreację. Klasyczne wzornictwo wzbogacone pokaźnym rozmiarem i starannie dobranym materiałem to kombinacja godna ikony stylu.

  Kunsztowne złote kolczyki sopelki

  Kolczyki mają kształt smukłych sopelków swobodnie podczepionych do złotej zawieszki - dzięki temu kolczyki naturalnie poruszają się przy każdym kroku. Wszystkie ich części, łącznie z zapięciem na sztyft wykonane są z polerowanego żółtego złota o próbie 333. Od razu widać, że dla jubilerów, którzy stworzyli te długie złote kolczyki sopelki jakość była najważniejsza!

  Długie złote kolczyki sopelki to coś więcej, niż tylko ozdoba

  Oprócz niezaprzeczalnej elegancji, te złote kolczyki sopelki mają jeszcze jedną zaletę - optycznie wydłużają twarz, dzięki czemu wydaje się ona smuklejsza. Aby jeszcze bardziej wzmocnić ten efekt, postaw na trójkątny dekolt i zrezygnuj z fryzury, która może poszerzać buzię. I uśmiechnij się! O, jak ładnie:)

  Opis

  Typ
  Kolczyki
  Materiał
  Złoto (próba 333)
  Waga
  2,160 g
  Zapięcie
  Sztyft
  Szerokość
  0,6 cm
  Długość
  4,7 cm

  Produkt znajduje się w kategoriach:

  Złoto
  Złote Kolczyki
  Dla Mamy
  Na święta
  Dla Żony