Wystartowaliśmy! Nowa odsłona bloga o biżuterii KINGY!

Przez dłuższy czas zastanawialiśmy się z Kamilem, jak ma wyglądać nasz nowy blog o biżuterii, od jakich rozwiązań uciekamy, a jakie nowe pomysły chcemy wprowadzić. Po długich przemyśleniach postanowiliśmy zaprojektować zupełnie nową stronę, która będzie mieć nowoczesny design oraz niespotykany układ grafik, zdjęć i tekstów. Miało być oryginalnie i bardzo profesjonalnie. A jak wyszło? Sami oceńcie! Weźcie kubek pysznej kawy w ten piękny poniedziałkowy poranek i rozgośćcie się na naszym nowym blogu.

Po co te zmiany?

Wszystko po to żeby przyjemnie spędzało Wam się u nas czas. To miejsce gdzie możecie nacieszysz oczy zdjęciami pięknej biżuterii, przeczytać fachowe poradniki dot. biżuterii czy zainspirować się stylizacjami z najmodniejszą biżuterią w roli głównej. Nowy blog jest podzielony na pięć głównych kategorii: HOME, INSPIRACJE, WIEDZA, TRENDY, ŚWIAT BIŻUTERII. Oraz cztery pozostałe: O NAS, WSPÓŁPRACA, KONTAKT, SKLEP ONLINE. Taki podział pozwala w przejrzysty sposób skategoryzować nasze artykuły, a Wam z łatwością poruszać się po blogu.

 

HOME

To miejsce, gdzie znajdują się najświeższe artykuły z naszego bloga. Na naszej stronie głównej wyróżniamy te posty, które są dla nas ważne bądź te, które mogą być Wam szczególnie pomocne.

 

 

INSPIRACJE

To dział przepełniony sesjami zdjęciowymi, które mają pobudzić Waszą wyobraźnię. Celem tej sekcji jest zainspirowanie Was do odkrywania nowej biżuterii i bawienia się nią. Tu zobaczycie jak dana biżuteria prezentuje się na ciele oraz sprawdzicie jaką biżuterię wybrać w zależności od okazji (biżuteria na prezent/ biżuteria męska/ biżuteria personalizowana itp. )

 

WIEDZA

Nasz blog to nie tylko ładne zdjęcia, to również profesjonalne źródło wiedzy na temat ogólnopojętego jubilerstwa. Mamy szeroką wiedzę na temat biżuterii i chcemy się nią z Wami dzielić. W sekcji WIEDZA znajdziecie zasady, instrukcje i porady dotyczące złotnictwa. Osoby, które szukają pomocy w sprawie biżuterii powinny właśnie tu skierować swoje pierwsze kroki.

 

 

 

TRENDY

Jeździmy na krajowe i zagraniczne targi jubilerskie i stamtąd przywozimy dla Was nowinki ze świata biżuterii. Jesteśmy na bieżąco z nadchodzącymi trendami, z dużym wyprzedzeniem wiemy co będzie modne, dlatego możecie nam zaufać – będąc na bieżąco z sekcją TRENDY bądźcie pewni, że żadna nowinka dotycząca trendów w biżuterii Was nie ominie.

ŚWIAT BIŻUTERII

To dla mnie wyjątkowo ważna sekcja. To dział, który jest swego rodzaju dziennikiem prawdziwej Biżumaniaczki. Jako redaktorka bloga o biżuterii codziennie śledzę co w biżuteryjnym świecie piszczy, a tymi ciekawszymi informacjami dzielę się właśnie w tej kategorii. To moje osobiste spojrzenie na ŚWIAT BIŻUTERII, którym chcę się z Wami dzielić. W związku z tym będę miała dla Was niespodziankę już w następnym poście właśnie w tej kategorii :))

 

O NAS

W zakładce O NAS witamy się z Wami i dajemy się bliżej poznać. Chcemy żebyście wiedzieli kto pisze teksty, które czytacie oraz znali grafika, który jest odpowiedzialny za szatę graficzną bloga i wszystkie piękne zdjęcia jakie umieszczamy na naszej stronie. Poznajcie nasze historie, które doprowadziły nas do stworzenia Królestwa Biżuterii KINGY.

WSPÓŁPRACA

Podoba Ci się nasza praca? Myślisz że moglibyśmy stworzyć razem coś wartościowego?  W sekcji WSPÓŁPRACA znajdziesz do nas namiary. Wiedz, że jesteśmy bardzo otwarci na wszelkiego rodzaju projekty!

 

KONTAKT

Chcesz z nami nawiązać kontakt? Tu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje kontaktowe!

SKLEP ONLINE

Blog o biżuterii KINGY to nasze hobby. Oprócz tego, na co dzień prowadzimy również sklep jubilerski online, w którym możesz kupić wszystkie prezentowane na blogu cuda. Mamy bardzo szeroki asortyment wyselekcjonowanej przez nas biżuterii od złotej i srebrnej przez brylanty po męskie bransoletki i markowe zegarki.

 

 


TAGI – czyli coś czego wcześniej na naszym blogu nie było

Nasz nowy blog posiada system tagowania postów. Każdy artykuł posiada tagi, które charakteryzują ogólną tematykę treści artykułu. Jeśli szukacie porady dotyczącej użytkowania biżuterii możecie nacisnąć tag #PORADY a z łatwością znajdziecie wszystkie posty zawierające przydatne porady, bez potrzeby przeglądania kilkunastu stron.
Mamy nadzieję, że nasz nowy blog przypadnie Wam do gustu. Gdybyście znaleźli coś co Wam się podoba albo wręcz przeciwnie, to napiszcie nam o tym w komentarzu pod tym postem. Jesteśmy z Kamilem bardzo ciekawi Waszej opinii i Waszego spojrzenia 🙂