Zazwyczaj macie do czynienia z postami Blanki jednak dzisiaj ja (czyt. Kamil :P ) opowiem co się u nas ostatnio dzieje. Odwiedzając nasz blog regularnie, na pewno zauważyłaś/-eś, że od jakiegoś czasu nie pojawił się tu żaden nowy artykuł... Tak było, przyznajemy się bez bicia :) Ale nie zapomnieliśmy o naszym blogu, nie znudziło nam się pisanie ani nie straciliśmy werwy do tworzenia artykułów i sesji. To wszystko dlatego, że szykowaliśmy dla Was niespodziankę... nowy blog :)

 
 

Nadszedł czas na kolejny krok dla naszego bloga

Ostanie miesiące były dla nas bardzo intensywne. Razem z Blanką przygotowaliśmy się do sezonu świątecznego, odwiedziliśmy targi jubilerskie w Krakowie i Warszawie w poszukiwaniu biżu-inspiracji, wprowadziliśmy znaczące poprawki w silniku i szacie graficznej naszego sklepu, nawiązaliśmy parę świetnych kontaktów, z których jesteśmy bardzo zadowoleni... Ale nic nie cieszy nas bardziej, niż to co tak skrupulatnie szykowaliśmy ostatnimi czasy.  

Szykujemy zupełnie nowy blog !

Tak, to prawda! Postanowiliśmy gruntownie zmienić, przeprojektować i ulepszyć nasz blog. Zmiany dotyczą zarówno szaty graficznej jaki i całego silnika, na którym stoi blog.
     
Przede wszystkim przenieśliśmy się na Wordpress'a. Naszym zdaniem jest to dużo lepsze narzędzie pod względem blogowania niż Joomla, na której stał stary blog. Dzieję się tak za sprawą wielu zaawansowanych funkcjonalności, łatwej obsługi dodatków i modułów wspierających szeroko pojęte blogowanie i łatwości przystosowania strony do naszych potrzeb. Nie korzystaliśmy bowiem z gotowych szablonów, a zaprojektowaliśmy blog od początku do końca sami. Dlatego będzie on oryginalny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.  
 Niestety formaty postów w starymi i nowym blogu diametralnie się różnią, dlatego będziemy musieli przeprowadzić migrację wszystkich postów. Z tego powodu nie publikujemy na razie nowych postów, aby nie podwajać sobie pracy. Czas w którym informatycy budują nowy blog od strony programistycznej wykorzystujemy na pisanie artykułów, które pojawią się, gdy tylko przetestujemy i wystartujemy z nowym blogiem.Zostańcie z nami, czytajcie umieszczone dotychczas posty i nie zapomnijcie zajrzeć tu za około miesiąc... będziecie zapewne mogli surfować już po nowym blogu!

 

 

Jeśli spodobał Ci się ten post nie zapomnij nas zaobserwować na social media oraz zaglądać częściej na naszego bloga :)

Będzie nam bardzo miło jak napiszesz coś o sobie, swoich refleksjach bądź zadasz pytanie w komentarzu pod postem.

Do zobaczenia przy okazji następnego artykułu!

 

 

 

KOMENTARZE

NAJNOWSZE POSTY

©2018 - KINGY.PL - Wszelkie prawa zastrzeżone.