Polscy blogerzy- w Internecie i mediach społecznościowych aż huczy na ich temat. Na ich blogach codziennie pojawiają się zdjęcia stylizacji i wpisy o modzie. To cenne źródło inspiracji, dlatego i ja systematycznie przeglądam blogi modowe w poszukiwaniu jubilerskich nowości. Świat mody jak i świat biżuterii kierują się podobnymi prawami. Tam ciągle trzeba być na bieżąco.

Zmieniają się style, kolory i wzory. Ty śledząc blog KINGY nie musisz się martwić bo razem z nami jesteś na bieżąco z jubilerskimi trendami;)

Ale, ale – nie o tym chciałam pisać…

O ile dla mnie biżuteria jest bazą do ciekawego ubioru, o tyle dla większości polskich blogerów stanowi jedynie dodatek. Jako, że jubilerstwo jest moim konikiem i szczególnie na nim skupiam swoją uwagę, postanowiłam sprawdzić jak traktują je kreatorzy polskiej mody.

Idąc tym tropem zlustrowałam 10 polskich blogów pod kątem dobierania biżuterii. Nie z każdym z nich łatwo mi poszło. Musiałam poświęcić temu tematowi nieco więcej czasu, gdyż albo ich sesje w ogóle nie zawierały biżuterii, albo była ona na zdjęciach pomijana. Ostatecznie wybrałam dla Was bardzo ciekawe zestawy biżuterii. Te które znajdziecie poniżej, są moimi ulubionymi. Modna biżuteria, świetne zdjęcia i różne style. Który zestaw podoba Wam się najbardziej?

 

 

ANNA SKURA

(http://whatannawears.com)

CAIMEL

(http://cajmel.pl)

CHARLIZE MYSTERY

(http://charlizemystery.com)

FASHIONABLE

(http://fashionable.com.pl/)

ŁUKASZ PODLIŃSKI

(http://www.podlinski.net)

MACADEMIAN GIRL

(http://macademiangirl.com)

MAFFASHION

(http://maffashion.pl)

MISS FERREIRA

(http://www.missferreira.pl)

MR. VINTAGE

(http://mrvintage.pl)

REBELLOOK

(http://rebellook.pl)