Przez trzy dni targów JUBINALE 2017 w Krakowie przyglądaliśmy się obecnym na targach wzorom i wychwyciliśmy zbliżające się trendy w biżuterii. Przygotowaliśmy dla Was aż 6 kategorii, które będziecie powoli zauważać na ulicach, w social media i salonach jubilerskich - biżuteryjne trendy na sezon 2017 / 2018

 
 

1. Biżuteria origami

Biżuteria origami – byliśmy z Kamilem w szoku jak popularna stała się biżuteria origami. Nie spodziewaliśmy się tak ogromnej ilości przeróżnych wzorów biżuterii origami. Naszyjniki, bransoletki, kolczyki origami ze srebra, pozłacane i złote. Spokojnie możemy stwierdzić, że hitem biżuterii 2017 będzie właśnie biżuteria origami. Jest subtelna i nienarzucająca się. Słonie, pieski, koty czy ptaki origami - każdy znajdzie swój ulubiony wzór biżuterii origami.  
 

2. Przeciągane kolczyki

Przeciągane kolczyki – nigdy wcześniej na targach jubilerskich nie widzieliśmy tak bogatej oferty przeciąganych kolczyków. Zdecydowana część przeciąganych kolczyków była z motywem origami, ale widzieliśmy też bardzo dużo piórek i skrzydełek. Po targach pokazywałam mojej koleżance przeciągane kolczyki, jakie udało nam się zdobyć i byłam zdziwiona, bo nie wiedziała jak je założyć! Także, jeśli któraś z Was nie miała jeszcze na uszach przeciąganych kolczyków, to musicie wiedzieć, że mają one bardzo dużo plusów:
  • są bardzo wygodne w noszeniu
  • są bezpieczne i nie spadają z uszu
  • wcale nie ma problemów z ich zakładaniem
Ja sama mam kolczyki przeciągane przez ucho, które mają aż 20 cm długości a ich zakładanie nie stanowi dla mnie żadnego problemu, a są za to bardzo wygodne i robią spore wrażenie.
 
 
 
 

 

3. Chokery z koralikami przy szyi

Chokery z koralikami przy szyi – to modyfikacja chokerów, które od zeszłego roku są hitem w biżuterii. Takie modele nie są już zrobione z czarnego materiału. Są całe ze srebra albo złota, są subtelniejsze niż materiałowe chokery, a na łańcuszku zawieszone mają zawieszki: koraliki, krzyżyki, cyrkonie czy gwiazdki.    
 

4. Biżuteria z kolorowymi kamieniami

Biżuteria z kolorowymi kamieniami - szczególnie niebieskimi i różowymi. W trakcie targów widzieliśmy bardzo dużo biżuterii z kolorowymi kamieniami: jedno bądź wielokolorowe komplety biżuterii, różne kształty kamieni, chociaż przeważały okrągłe i płaskie kształty przypominające kolorowe pastylki.
 
 
 

5. Złota biżuteria

Złota biżuteria - rozmawialiśmy z producentami biżuterii, którzy jednogłośnie mówią, że dużo więcej nosi się teraz złota. Złota biżuteria znacznie wyparła srebrną. Klienci wolą kupić delikatną złotą biżuterię niż cięższy komplet ze srebra w tej samej cenie.
 

6. Biżuteria dziecięca

Biżuteria dziecięca – to trend, który zauważyliśmy z Kamilem będąc w zeszłym roku na targach VICEZAORO we Włoszech. Byliśmy zaskoczeni, jak bardzo Włosi promują tego typu wzory, a jak mało jest jeszcze takiej biżuterii w Polsce. Dopiero teraz na targach JUBINALE udało nam się znaleźć firmy, które w końcu miały atrakcyjną ofertę dziecięcej biżuterii. To rodzaj biżuterii, który ma bardzo duży potencjał!

 

 

Jeśli spodobał Ci się ten post nie zapomnij nas zaobserwować na social media oraz zaglądać częściej na naszego bloga :)

Będzie nam bardzo miło jak napiszesz coś o sobie, swoich refleksjach bądź zadasz pytanie w komentarzu pod postem.

Do zobaczenia przy okazji następnego artykułu!

 

 

 

KOMENTARZE

NAJNOWSZE POSTY

©2018 - KINGY.PL - Wszelkie prawa zastrzeżone.