Od szalonej nocy sylwestrowej minęło już mnóstwo czasu a ja nadal borykam się z problemami zatok. Zwykłe lekarstwa nie pomogły więc zdecydowałam się na medycynę niekonwencjonalną. Już dawno temu dostałam kontakt do odpowiedniego lekarza, ale dopiero w tym tygodniu zdecydowałam się do niego wybrać.

Trafiłam na wielkie blokowisko. Jeden budynek podobny do drugiego więc jakie było moje zdziwienie, kiedy ostatecznie docierając pod drzwi mojego lekarza odkryłam ukryty ogród! Klatka pełna kwiatów – prawdziwych i sztucznych. Przeróżne wielkości, rodzaje i kolory. Coś na pograniczu małpiego gaju i ogrodu botanicznego.

Pierwsze co przyszło mi do głowy, jeszcze zanim zdążyłam zapukać do drzwi, to żeby wykorzystać to dziwne miejsce i zrobić tu sesję. Od razu wiedziałam jaki zestaw do tego użyję.

KOLCZYKI: Spiralne kolczyki przewleczone są czarną satyną. W razie potrzeby satynę można wypleść. Mamy wtedy dwie unikatowe opcje wykorzystania kolczyków. Ja wybrałam wersję z satyną. Świetnie komponuje się z czarnymi elementami sukienki.

PIERŚCIONEK: Zwróć uwagę na zawijany pierścionek z białego i żółtego złota. Wygląda jak kilka założonych jeden obok drugiego. Brzuchaty kształt wygląda efektownie mimo, że sam w sobie jest niesamowicie lekki i praktycznie nie czuć go na palcu.

BRANSOLETKA: Przy wyborze tej części zestawu poszłam nieco w tradycje. Delikatna, smukła, prosta złota bransoletka nawiązuje do linii kolczyków i pierścionka. Osobiście najchętniej sięgam po ten kruszec.

Zobaczcie sami jak wybrana przeze mnie biżuteria prezentuje się w środku tajemniczego ogrodu…