Z eleganckiego uniformu wskakuję po pracy w elastyczną sukienkę w geometryczne wzory. Z przyjemnością przerzucam się na bardziej sportowe wydanie. Modnie, zdrowo i wygodnie. A co z biżuterią? Nie zmieniam jej. Zostawiam na uszach duże złote kolczyki i udowadniam, że złoto można nosić nie tylko od święta. Przyzwyczaj się do niego. Wyjdź z nim z domu i daj mu się oczarować.

A teraz zejdźmy trochę niżej…

Tej wiosny na twoich dłoniach, tak jak w twoim życiu osobistym, ma się dużo dziać! Spójrz na swoje palce. A teraz zerknij na zestaw KINGY. Któryś pierścionek do Ciebie przemawia? Ja wybrałam prosty wzór LOVE, pewnie to z miłości do biżuterii, a że jeden pierścionek to za mało, więc dobrałam do niego kolejne dwa – bardzo lekkie i wygodne pierścionki, które swoim kształtem nawiązują do wzorów na sukience.

Przygotowałam dla Was inspirację na ciepłe wiosenne wieczory. Wydanie idealne na wyjście z przyjaciółmi bądź randkę. Kiedy ostatnio na niej byłaś?

Spraw sobie przyjemność złotą biżuterią i udanym spotkaniem poza domem. Ja dziś zrealizuję takie idealne połączenie. Ty też?