Charmsy są w modzie już od paru lat. Na początku pojawiły się na bransoletkach. Później trafiły na łańcuszki, tworząc przepiękne delikatne naszyjniki. Teraz widocznie przyszedł czas na charmsy w pierścionkach. Przeróżne wzory, złocenia, mieszanie srebra ze złotem – możliwych kombinacji jest mnóstwo. Nam szczególnie spodobały się srebrne pierścionki z takimi charmsami jak klucz, serce, koniczyna i nieskończoność. Charmsy na stałe przytwierdzone do pierścionka luźno „latają” na palcu. Całe srebrne bądź miejscowo pozłacane. Najfajniej wyglądają łącząc różne wzory równocześnie. To spersonalizowana biżuteria, którą można fajnie wykorzystać. Za pomocą charmsów można wyrazić swoje uczucia, nadzieje bądź aktualny nastrój.

Pierścionki z charmsami

Srebrne pierścionki z pozłacanymi charmsami świetnie pasują do plecionych bransoletek w podobnych kolorach. Bransoletki są bardzo wygodne. Trochę miękkie, dzięki czemu spokojnie można je nosić na co dzień. Mają zapięcie na bardzo mocny magnes. Bez żadnego problemu można je samemu zapiąć i nie denerwować się usiłowaniem trafienia w małe kółeczko od zapięcia. Srebrna i pozłacana bransoletka w towarzystwie damskiego zegarka Adriatica tworzą piękny zestaw! Na tym przykładzie widać, że wcale nie trzeba się powstrzymywać i nosić wyłącznie złota bądź tylko srebra. Połączenie jest schludne i eleganckie a za sprawą srebrnych pierścionków z charmsami – modne! Kolekcja damskich zegarków Adriatica już niedługo w sklepie KINGY. Całą resztę możecie już teraz znaleźć na stronach naszego sklepu w zakładce biżuteria srebrna.
Jeśli spodobał Ci się ten post nie zapomnij nas zaobserwować na social media oraz zaglądać częściej na naszego bloga 🙂
Będzie nam również miło jak napiszesz coś o sobie albo swoje refleksje w komentarzu pod postem. Do zobaczenia przy okazji następnego artykułu!