pierścionki X skrzyżowane pierścienie niebieskie cyrkonie granatowe cyrkonie różowe cyrkonie

 

Dzisiaj pragnę się z Wami podzielić moją najnowszą fascynacją, czyli minimalistycznymi pierścionkami z cyfrą X. Widziałyście już może takie cudeńka? Jeśli nie to macie ku temu wyśmienitą okazję! Mnie zauroczyły te pierścionki przede wszystkim prostotą formy. Pierścionek X, inaczej zwany pierścionkiem elips, jest obecnie największym hitem tego sezonu i trudno się temu dziwić, gdyż moim zdaniem wygląda intrygująco, a przy tym zjawiskowo.

 

Pierścionek elips – galaktyczna magia

Gdy pierwszy raz ujrzałam taki pierścionek od razu nasunęło mi się skojarzenie z galaktyką i pierścieniami planet. Dwie połączone ze sobą elipsy tworzą oryginalną kompozycję, która od razu przyciąga uwagę. Przenikające się srebrne lub złote elipsy składają się także na dwudziestą czwartą literę łacińskiego alfabetu, czyli X: literę służącą do oznaczenia niewiadomej.
Zatem może sukces tej ozdoby tkwi w magicznej sile i energii dwóch przenikających się elips? Kto wie…
Jedno jest pewne – pierścionek X z powodzeniem noszą także gwiazdy i celebrytki. Biżuteria typu criss cross – knuckle (tak brzmi angielska nazwa pierścionka skrzyżowanego) została wykorzystana podczas sesji zdjęciowej dla niemieckiej, najnowszej edycji Top Model by Heidi Klum, ponadto podobne pierścionki zauważymy na dłoniach Rihanny. Zatem może i Ty zdecydujesz się na taką ozdobę?

 

 pierścionek elips pierścionek z niebieskimi cyrkoniami pierścionek X z różowymi cyrkoniami
 pierścionek X z niebieskimi cyrkoniami pierścionek elipsy modny pierścionek z cyrkoniami

 

Pierścionek w kształcie X – minimalizm i prostota

Zgodnie z tym, o czym wspominałam we wcześniejszym artykule o biżuteryjnych trendach na wiosnę 2017, najmodniejsze są ozdoby utrzymane w minimalistycznym stylu i taki jest pierścionek skrzyżowany. Bez zbędnych zdobień, a mimo to po założeniu na palec doskonale się prezentuje, od razu rzucając się w oczy.

 pierścionki X skrzyżowane pierścienie niebieskie cyrkonie granatowe cyrkonie różowe cyrkonie

 

 pierścionek elipsy skrzyżowane pierścienie pierścionek X z cyrkoniami

Pierścionek X z cyrkoniami – szykowne piękno ukryte w skrzyżowanych pierścieniach

Lubisz błyskotki? To postaw na srebrny pierścionek elips ozdobiony cyrkoniami: w ciemnej lub jasnej tonacji. Jest on niezwykle kobiecy. Istotne jest również, iż bardzo łatwo możesz do niego dobrać inne dodatki z tymi kamieniami (kolczyki, bransoletki czy naszyjniki z cyrkoniami), dzięki czemu stworzysz oryginalny komplet, którym podkreślisz dowolną stylizację.

 

GALERIA