Wakacje 2016 ruszyły pełną parą. Na uczczenie tego radosnego okresu, kupiliśmy sobie trampolinę. Niektóry na niej skaczą – ja leżę. Rozkładam pościel i śpię pod gwiazdami. I tak to pewnego lipcowego wieczoru, leżąc na trampolinie i rozmyślając jak przedstawić Wam srebrny podwójny pierścionek, wpadłam na pomysł nocnej sesji. Kiedy robić nocne zdjęcia jak nie teraz, kiedy jest tak ciepło!

Na pierwszy ogień poszedł srebrny podwójny pierścionek ze skrzydłami

Sam wzór przyciąga wzrok. Modne obecnie skrzydła i serce pośrodku są wysadzane białymi cyrkoniami. Całość jest bardzo precyzyjnie wykonana i wspaniale prezentuje się na dłoni. Zakłada się go na dwa palce. W tego typu wzorach pierścionków zazwyczaj nie ma problemu z regulacją. Każdą część można zagiąć w jedną bądź drugą stronę, dopasowując rozmiar do swoich potrzeb. Sama byłam w szoku jak wygodny jest ten pierścionek. Problematyczne było jedynie pokazanie znaku Victoria „V”, ale oprócz tego, to ten srebrny podwójny pierścionek ze skrzydłami jest bardzo komfortowy w noszeniu. Dopasowałam do niego biżuterię nawiązującą wzorem skrzydeł.

Srebrne kolczyki i naszyjnik ze skrzydłami to komplet w delikatnym, kobiecym stylu

Naszyjnik ozdobiony jest dwoma skrzydełkami, które stykają się na środku i tworzą symetryczną całość. Skrzydełka wysadzane cyrkoniami nie są płaskie, dzięki czemu nabierają życia i pięknie mienią się przy każdym ruchu. Kolczyki są drobne, a wzorem pasują idealnie do srebrnego naszyjnika. Niektórzy uważają, że skoro ma się coś na szyi, to kolczyki są już przesadą. Ten model natomiast jest odpowiedni do kompletu nawet na drobne uszy. W tych srebrnych kolczykach skrzydełkach urzekła mnie ich linia i filigranowy kształt. Zresztą sami zobaczcie!