Srebrny naszyjnik Łapacz Snów

Przyszedł czas na zakup pierwszej srebrnej biżuterii do sklepu KINGY. Bardzo nam się poszczęściło, bo towar przyjechał do nas prosto z Włoch! Co to oznacza? Że żaden polski sklep nie będzie miał takich cudnych wzorów jak my ! Biżuteria jak ciepłe bułeczki znikała z torby dostawcy i wpadała prosto w nasze ręce. Jak się okazało, jeśli chodzi o biżuterię, to jestem bardzo chytra :O. Brałam wszystkie modele z danego wzoru i nie zostawiłam nic dla kolejnych sklepów. Tym sposobem jestem pewna, że KINGY będzie miało wyjątkowe wzory biżuterii, niedostępne nigdzie indziej.
Pierwsza rzecz jaka skradła moje serce to srebrny łapacz snów. Naszyjnik na długim cienkim łańcuszku zakończony trzema piórkami. Ornamentowe zdobienie głównej części naszyjnika w połączeniu z kolorem różowego złota i delikatnymi frezami nadaje mu nieprzeciętnego charakteru. Dzięki piórkom naszyjnik nabiera subtelnej lekkości, przez co pasuje do zwiewnych letnich bluzek jak i ciepłych swetrów, ubieranych w (jeszcze) zimne wiosenne wieczory.

Talizmany??

Osobiście nie jestem fanką talizmanów, a łapacz snów pokochałam ze względu na jego unikatowy wygląd. Wiem jednak, że są osoby, które wierzą w jego magiczne moce. Pierwszymi z nich byli Indianie z Ameryki Północnej. Według ich wierzeń nawiedzające nas sny muszą przejść przez amulet. Jako że każdej nocy mogą nas odwiedzić zarówno dobre jak i złe sny, to talizman ten pełni funkcję swego rodzaju sita. Te dobre sny dostają zielone światło i do nas trafiają. Koszmary zostają zatrzymane na gęstej sieci amuletu. Wraz z pierwszymi promieniami porannego słońca złe sny giną i spływają po piórkach. Jeden z łapaczy snów zawisł już na stałe na mojej szyi – z chęcią przekonam się sama o jego wyjątkowych właściwościach.

Do naszyjnika dopasowałam trzy srebrne bransoletki, które pięknie prezentują się na nadgarstku. Ich główne elementy to kółko z dziurką, serduszko i koraliki – wszystkie wysadzane białymi cyrkoniami. Łączy je bardzo podobny splot łańcuszka, który nie powoduje ryzyka jego zaciągnięcia. Regulowane zapięcia są niezwykle funkcjonalne. Niezależnie od wieku i wielkości nadgarstka każda bransoletka idealnie dopasowuje się do kształtu ręki i nie będzie ani spadać, ani obciskać.

Zobaczcie sami jak łapacz snów i trzy srebrne bransoletki z cyrkoniami prezentują się w wydaniu KINGY.